خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/8/30 - ساعت: 21:9

دیدار استاندار قم با مادر شهیدان مهدی و مجید زین الدین

دیدار استاندار قم با مادر شهیدان مهدی و مجید زین الدین

سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم با حضور در منزل شهید زین الدین با خانواده و مادر مکرمه شهیدان زین الدین دیدار و گفتگو ‌کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم یکشنبه شب در دیدار با خانواده معظم شهیدان زین الدین طی سخنانی با اشاره به جایگاه والای شهدا، بر لزوم تکریم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد.

استاندار قم با گرامیداشت یادوخاطره شهدای استان قم‌در دوران دفاع مقدس و مدافعین حرم، ادای دین مسئولان نظام به شهدا و ایثارگران را ضروری دانست و افزود: تلاش مسئولان برای خدمت به مردم در سطح کشور و استان نشان پایبندی مدیران و مسئولان به آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و وصایای شهدای عظیم الشان می باشد.

مادر شهیدان زین الدین نیز در این دیدار با اشاره به مجاهدت شهدا و ایثارگران بر لزوم خدمت رسانی به مردم و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در سطح جامعه تاکید کرد.

ایشان با اشاره به اقدامات نیروهای جهادی وانقلابی در طول مسیر انقلاب افزود: تلاش فراگیر و همه جانبه در مسیر خدمت به مردم و رفع مشکلات ایشان در این شرایط حساس ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: کوتاهی در رفع مشکلات مردم اثرات و لطمات جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت.

در این دیدار که حجت الاسلام والمسلمین اکبری نماینده ولی فقیه در سپاه ، سردار موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) ، حجت الاسلام هنرمند مدیر کل بنیاد شهید و آقای احمد حاجی زاده معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار حضورداشتند سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم با اهدای لوحی از مقام مادر شهید تجلیل به عمل آورد.

 

شناسه خبر: 23928      تعداد بازدید: 101

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    روزكاري استاندار قم- پنج شنبه مورخ 11-09-1400 روزكاري استاندار قم- پنج شنبه مورخ 11-09-1400 روزكاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 10-09-1400 روزكاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 10-09-1400 سه شنبه هاي اقتصادي استاندار قم- 09-09-1400 سه شنبه هاي اقتصادي استاندار قم- 09-09-1400 روزكاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 08-09-1400 روزكاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 08-09-1400
یادداشت ها