خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/5/17 - ساعت: 16:32

مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم:

رسانه‌های استان در پوشش اخبار انتخابات عملکرد بسیار خوبی داشتند

رسانه‌های استان در پوشش اخبار انتخابات عملکرد بسیار خوبی داشتند

حوزه/ روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم گفت: رسانه‌های استان در پوشش اخبار انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری عملکرد بسیار خوبی داشتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه رضا صالحی پیش از ظهر امروز در آیین اختتامیه اولین جشنواره انتخاباتی ایران مقتدر که در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: این جشنواره در دو بخش روابط‌عمومی و رسانه برگزار شد که با استقبال خوبی هم همراه شد.

وی با بیان این که رسانه‌ها نقش مهمی در توسعه و آبادانی کشور دارند، بیان داشت: اصحاب رسانه همواره یاری‌رسان همکاران ما در مجموعه روابط‌عمومی‌ها می‌باشند که قدردان این زحمات دوستان هستیم.

صالحی افزود: جشنواره در بخش اول و موضوع رسانه انتخاب و داوری را بر عهده خانه مطبوعات گذاشتیم که انصافاً همکاری و تعامل خوبی را صورت دادند.

وی ابراز داشت: موضوع جشنواره انتخابات ریاست‌جمهوری بود که به حق رسانه‌های استان به‌صورت شبانه‌روزی و همه‌جانبه اخبار این شکوه و حماسه را به تصویر کشیدند.

مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم تاکید کرد: رسانه‌های استان به‌خوبی چه در انعکاس اخبار ستاد انتخابات و چه در پوشش برنامه‌های انتخاباتی عمل کردند که جای تقدیر و تشکر دارد.

شناسه خبر: 23436      تعداد بازدید: 688

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    افتتاح دو هتل در هسته مرکزی شهر قم به روایت تصویر افتتاح دو هتل در هسته مرکزی شهر قم به روایت تصویر مراسم روز ملی محیط بان به روایت تصویر مراسم روز ملی محیط بان به روایت تصویر جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰
یادداشت ها