خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/5/17 - ساعت: 16:30

معاون استاندار و رئیس شورای اطلاع رسانی استان :

نقش موثر اصحاب رسانه در ترغیب به حضور در انتخابات

نقش موثر اصحاب رسانه در ترغیب به حضور در انتخابات

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با اشاره به نقش موثر اصحاب رسانه در ترغیب مردم به حضور در انتخابات گفت: همان کاری که خبرنگاران در دوران دفاع مقدس برای حفظ ناموس و شرف و آرمان های نظام و انقلاب انجام دادند، امروز در این جنگ رسانه ای در حال انجام هستند.

بیژن سلیمان پور در آیین اختتامیه اولین جشنواره انتخاباتی ایران مقتدر که در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد، با اشاره به شرایط بسیار بحرانی شیوع گسترده کرونا در کشور و استان قم اظهار کرد: امروز در نخستین جلسه ستاد ملی کرونا گزارش هایی ارائه شد که بسیار نگران کننده بود.

وی با اشاره به شرایط سخت برگزاری انتخابات در کشور گفت: دشمنان نظام به دنبال هجمه و جنگ رسانه ای علیه نظام بودند و با تدارک پرهزینه به جنگ خبری ملت و نظام ما آمده بود به زعم اینکه بتواند بر زخمی بنشیند که خودش به واسطه تحریم و تخریب ها ایجاد کرده است و در این راه برخی خواسته یا ناخواسته همراه و هم صدا با دشمن شدند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با بیان اینکه مردم همواره در شرایط سخت و دشوار پای نظام و انقلاب ایستاده اند تصریح کرد: رهبر انقلاب هم با بیانی ساده و از جنس مردم بر مشکلات و ناراحتی مردم اذعان داشتند اما بحث انتخابات را از این ناراحتی به سبب نقش در سرنوشت مردم و کشور جدا نکردند و همین موجب شد بخش زیادی از مردم پای صندوق های رای حاضر شوند.

وی با اشاره به نقش موثر اصحاب رسانه در ترغیب مردم به حضور در انتخابات تصریح کرد: همان کاری که خبرنگاران در دوران دفاع مقدس برای حفظ ناموس و شرف و آرمان های نظام و انقلاب انجام دادند، امروز در این جنگ رسانه ای در حال انجام هستند.

سلیمان پور با اشاره به شرایط برگزاری انتخابات در استان قم تصریح کرد: دشمن نگاهش به قم به عنوان خاستگاه انقلاب است و به همین خاطر حساسیت انتخابات در این شهر بیش از دیگر شهرهای دیگر است.

وی با اذعان به اینکه دشمن سعی داشت کاری کند که مشارکت در قم پایین باشد گفت: با این وجود مردم شریف قم با بصیرت انقلابی حضوری پرشکوه پای صندوق های رای داشتند.

شناسه خبر: 23435      تعداد بازدید: 147

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار دکترگروسی معاون استاندار به همراه شورای پایگاه بسیج استانداری قم باجانبازان عزیز جنگ تحمیلی آقایان مطلع وحاج محمدنجار در هفته دفاع مقدس‎‎ دیدار دکترگروسی معاون استاندار به همراه شورای پایگاه بسیج استانداری قم باجانبازان عزیز جنگ تحمیلی آقایان مطلع وحاج محمدنجار در هفته دفاع مقدس‎‎ غبارروبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدا (گلزار شهدای علی بن جعفر (ع)) با حضور دکتر گروسی ، مهندس غضنفری معاونین استاندار و برخی از مدیران استان همزمان با هفته دفاع مقدس غبارروبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدا (گلزار شهدای علی بن جعفر (ع)) با حضور دکتر گروسی ، مهندس غضنفری معاونین استاندار و برخی از مدیران استان همزمان با هفته دفاع مقدس روزکاری استاندار قم- شنبه مورخ 03-07-1400 روزکاری استاندار قم- شنبه مورخ 03-07-1400 روزكاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 31-06-1400 روزكاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 31-06-1400
یادداشت ها