خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/4/8 - ساعت: 12:42

در برنامه بازدید سرزده معاون استاندار قم از نحوه خدمات رسانی دستگاه های اجرایی در ساعات اولیه صبح:

کاهش 30 تا 40 درصدی مصرف برق ادارات با اجرای طرح تغییر ساعت کاری

کاهش 30 تا 40 درصدی مصرف برق ادارات با اجرای طرح تغییر ساعت کاری

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر محمد رضا گروسی در بازدید سرزده از شرکت آب وفاضلاب استان و اداره کل بیمه سلامت استان که به منظور بررسی وضعیت خدمت رسانی در ساعات اولیه صبح صورت گرفت، با اشاره به لزوم اجرای طرح تغییر ساعت کاری ادارات در راستای کاهش مصرف برق، اظهار کرد: این تغییر ساعت کاری نباید به روند خدمت رسانی به مردم لطمه ای وارد کند.

معاون استاندار قم با بیان دریافت برخی گزارش ها از سوی مردم که تغییر این ساعت کاری، موجب کاهش ارائه خدمات به ارباب رجوع می شود، اضافه کرد: طی این برنامه سرزده میزان پاسخگویی به مراجعین طی ساعت 6 و 30 دقیقه صبح تا 13 و 30 دقیقه مورد بررسی قرار می گیرد.

وی ادامه داد: این تغییر ساعت کاری که از سوی هیات وزیران به استان های گرمسیر مثل قم واگذار شده است، و این اختیار را دارند که فقط ساعت شروع و پایان یک ساعت زودتر صورت می گیرد تا در ساعت خنکی هوا و کاهش مصرف برق اجرایی شود و تاکید می کنیم در این طرح به هیچ وجه کاهش زمان مصوب حضور کارکنان و خدمت دهی را نداریم.

گروسی با بیان رضایت کارکنان و استقبال از ساعات کاری در زمان خنکی هوا، تصریح کرد: طی مشاهدات صورت گرفته مردم از اجرای این طرح راضی هستن و طی مصوبه ها تا پایان مرداد ماه ادامه دارد.

گروسی خاطر نشان کرد: آمار های موجود و گزارش شرکت توزیع نیروی برق استان حاکی از آن است که کاهش مصرف برقی در حدود 30 تا 40 درصدی در سطح ادارات داشته ایم.
وی همچنین گفت: ساعت کاری بانک ها بر اساس مصوبه شورای هماهنکی بانک های کشور عملیاتی شده است که از ساعت 7 و 30 دقیقه آغاز می شود.

 

شناسه خبر: 23307      تعداد بازدید: 113

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار دکترگروسی معاون استاندار به همراه شورای پایگاه بسیج استانداری قم باجانبازان عزیز جنگ تحمیلی آقایان مطلع وحاج محمدنجار در هفته دفاع مقدس‎‎ دیدار دکترگروسی معاون استاندار به همراه شورای پایگاه بسیج استانداری قم باجانبازان عزیز جنگ تحمیلی آقایان مطلع وحاج محمدنجار در هفته دفاع مقدس‎‎ غبارروبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدا (گلزار شهدای علی بن جعفر (ع)) با حضور دکتر گروسی ، مهندس غضنفری معاونین استاندار و برخی از مدیران استان همزمان با هفته دفاع مقدس غبارروبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدا (گلزار شهدای علی بن جعفر (ع)) با حضور دکتر گروسی ، مهندس غضنفری معاونین استاندار و برخی از مدیران استان همزمان با هفته دفاع مقدس روزکاری استاندار قم- شنبه مورخ 03-07-1400 روزکاری استاندار قم- شنبه مورخ 03-07-1400 روزكاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 31-06-1400 روزكاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 31-06-1400
یادداشت ها