خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/1/16 - ساعت: 14:33

معاون استاندار قم:

نیروی انسانی آموزش دیده یکی از عوامل مهم توسعه در جوامع است

نیروی انسانی آموزش دیده یکی از عوامل مهم توسعه در جوامع است

معاون استاندار قم با بیان لزوم آموزش تخصصی در مورد سربازان وظیفه، نیروی انسانی آموزش دیده را یکی از عوامل مهم توسعه در جوامع دانست.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم مهرداد غضنفری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم با حضور در پایگاه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) قم، ضمن بازدید از روند آموزشی سربازان وظیفه در این پایگاه، آموزش را امری مهم در توسعه و بالندگی جامعه دانست.

معاون استاندار قم یکی از عوامل مهم تولید را نیروی انسانی کارآمد عنوان کرد و افزود: یکی از سرمایه های مهم مورد نیاز جوامع در راه پیشرفت، تامین نیرو و سرمایه انسانی آموزش دیده است.

غضنفری شعار سال و دغدغه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به حوزه اقتصاد  و تولید را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: جنگ امروز جنگ نرم است و دشمن به دنبال وارد کردن ضربات اقتصادی به کشور است که باید برای این شرایط کاملا آماده و مهیا باشیم.

وی با اشاره به سند اشتغال و تولید استان و  تحقق 100 درصدی برنامه های آن، تصریح کرد: در این راستا کاهش نرخ بیکاری به 8 درصد در استان را شاهدیم که با مدیریتی صحیح، کار جمعی و تعامل همه بخش ها بدست آمده است.

معاون استاندار قم با تاکید بر اهتمام مدیریت استان و مجموعه مدیران قم در مسیر جهش تولید، ادامه داد: بازگشت 60 واحد مطلقا تعطیل به چرخه کار و  افزایش 17 درصدی صادرات گوشه از دستاورد های اقتصادی استان در سالی بود که گذشت.

غضنفری برنامه محوری را اولویت کار در حوزه اقتصادی دانست و گفت: با تصمیمات صحیح، همراهی بخش خصوصی و استفاده حداکثری مدیران از اختیارات استانی، توفیقات خوبی در زمینه اقتصادی نصیب استان شده است.

وی در ادامه به مقوله آموزش در افزایش بهره وری اشاره کرد و بیان داشت:  دوره خدمت وظیفه و ایام جوانی فرصت مغتنم برای آموزش و کسب تخصص های  مختلف است و باید از تمام امکانات و ظرفیت های موجود در این راستا بهره برداری شود.

معاون استاندار قم در خاتمه ضمن تقدیر از تلاش و اهتمام مجموعه های نظامی و انتظامی در زمینه آموزش سربازان وظیفه، از زحمات امیر اسدی فرمانده پایگاه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) تقدیر بعمل آورد.

شناسه خبر: 22926      تعداد بازدید: 41

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 26-01-1400 روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 26-01-1400 روزكاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 25 -01-1400 روزكاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 25 -01-1400 روز کاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 24-01-1400 روز کاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 24-01-1400 جلسه شناسایی مناطق و محلات کم برخوردار با حضور دکتر آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دکتر سلیمان پور معاون استاندار و دکتر امیرآبادی نماینده مردم شریف قم در مجلس جلسه شناسایی مناطق و محلات کم برخوردار با حضور دکتر آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دکتر سلیمان پور معاون استاندار و دکتر امیرآبادی نماینده مردم شریف قم در مجلس
یادداشت ها