خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1399/5/19 - ساعت: 16:26

معاون توسعه مديريت و منابع استانداری قم گفت:

85 درصد پروتکل‌های بهداشتی در ادارات قم رعایت می‌شود

85 درصد پروتکل‌های بهداشتی در ادارات قم رعایت می‌شود

معاون توسعه مديريت و منابع استانداری قم گفت: بنا بر گزارش‌ها، همه دستگاه‌ها در دوران بیماری کرونا بیش از 85 درصد پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و الزامات موردنیاز مراجعه‌کنندگان را در اختیارشان قرار داده‌اند.

85 درصد پروتکل‌های بهداشتی در ادارات قم رعایت می‌شود

معاون توسعه مديريت و منابع استانداری قم گفت: بنا بر گزارش‌ها، همه دستگاه‌ها در دوران بیماری کرونا بیش از 85 درصد پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و الزامات موردنیاز مراجعه‌کنندگان را در اختیارشان قرار داده‌اند.

به گزارش روابط عمومي استانداري قم :محمدرضا گروسي در گفت‌وگو باخبرنگاران با اشاره به اهمیت توجه به فرصت‌های کرونا برای افزایش خدمات الکترونیکی، دستگاه‌هایی که فعالیت‌های مناسبی را در دوران کرونا ارائه داده‌اند را نام برد و اظهار داشت: این دستگاه‌ها در ستاد ملی مبارزه با کرونا موردتقدیر قرارگرفته و در یک بازه زمانی کوتاه با عملکرد عالی موردتقدیر مسئولان استانی و ملی نیز قرار گرفتند.
معاون توسعه مديريت و منابع استانداری قم از الزام ارائه آموزش‌ها موردنیاز در حوزه خدمات الکترونیکی به دستگاه‌ها و شهروندان خبر داد و تأکید کرد: خدمات و آموزش‌هایی که منجر به دریافت خدمات مناسب‌تری از طرف شهروندان می‌شود از طریق رسانه ملی ارائه‌شده و بخشی از این آموزش‌ها نیز از طریق حوزه آموزش و پژوهش و برنامه‌ریزی استانداری تعریف و به پرسنل استانداری به‌صورت غیرحضوری و بخشی نیز توسط مدیران استانی با حضور در شبکه استانی ارائه شد.
وی گزارش عملکردی از نظارت و بازرسی‌های سرزده از ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان توسط این معاونت ارائه داد و خاطرنشان کرد: این بازدیدهای سرزده از همه دستگاه‌ها و مراکز آموزشی ازجمله مراکز آموزش عالی و آموزش ‌و پرورش باهدف رصد و بررسی وضعیت موجود و مطلوب انجام و گزارش آن در ستاد مبارزه با کرونا استان ارائه شد.
گروسی ادامه داد: در این بازدیدها تکالیف و وظایف همه دستگاه‌ها ابلاغ‌شده و بر اجرای همه پروتکل‌های بهداشتی تأکید گردید و بنا به گزارش‌های واصل‌شده از دانشگاه علوم پزشکی قم همه دستگاه‌ها در دوران بیماری کرونا بیش از 85 درصد پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و الزامات موردنیاز مراجعه‌کنندگان را در اختیارشان قرار داده‌اند.
وی حجم مراجعات و فضای فیزیکی را در رعایت پروتکل‌های بهداشتی مهم خواند و خاطرنشان کرد: در بعضی از موارد، حجم مراجعات و فضای فیزیکی اجازه رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی را به شهروندان و پرسنل دستگاه نداده و در این راستا شکایات مردم نیز رسیدگی شده و تذکرات لازم به دستگاه موردنظر داده شد.
معاون توسعه مديريت و منابع استانداری قم با تأکید بر ارائه خدمات غیرحضوری دستگاه‌ها ابراز کرد: از دستگاه‌ها خواسته‌شده خدمات نیازمند مجوز برای ارائه غیرحضوری را از وزارت خانه و یا سازمان‌های مرتبط پیگیری کرده و مجموعه اداره کل ارتباطات و ارتباطات استان و اداره کل فن‌آوری استانداری نیز پیگیر این موضوع هستند.

شناسه خبر: 21854      تعداد بازدید: 1301

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران
یادداشت ها