خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1403/2/27 - ساعت: 22:25

در جلسه شورای تامین مسکن استان انجام شد؛

تحویل تعدادی از اسناد مسکن ملی به راه و شهرسازی قم

تحویل تعدادی از اسناد مسکن ملی به راه و شهرسازی قم

در جلسه شورای تامین مسکن استان به ریاست استاندار، اسناد تک برگ بیش از ۷ هزار و ۵۰۰ واحد از مسکن ملی استان تحویل اداره کل راه و شهرسازی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم ، این اسناد شامل ۵۴۲ سند از زمین‌های مسکن ملی شهرستان جعفرآباد و ۷ هزار سند تک برگ از زمین‌های مسکن ملی شهرک پرنیان می‌شود.

استاندار در این جلسه با قدردانی از تلاش مضاعف همه مسئولان برای سرعت بخشیدن به اجرای پروژه‌های مسکن ملی در قم گفت: تمام این تلاش‌ها و اقدامات باید برای اقشار مختلف مردم تبیین شود.

سید محمدآقامیری از آغاز سفر‌های استانی در خرداد خبر داد و گفت: با شروع سفر‌های استانی به روستا‌ها و شهرستان‌ها و بخش‌های استان، پیگیر مسائل و مشکلات هم استانی هایمان می‌شویم.

وی گفت: علاوه بر سفر‌های استانی، مسجد به مسجد در محلات و مناطق مختلف شهرستان قم حضور پیدا کرده و صدای مردم را می‌شنویم.

آقای آقامیری گفت: در تلاش هستیم ملاقات‌های مردمی را در بخش‌ها و شهرستان‌های استان فعال کنیم تا دسترسی مردم به مسئولان دستگاه‌ها آسان‌تر شود.

شناسه خبر: 28684      تعداد بازدید: 1609

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    صحت انتخابات ریاست جمهوری تایید شد صحت انتخابات ریاست جمهوری تایید شد مراسم اربعین شهدای خدمت در حرم مطهر بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها مراسم اربعین شهدای خدمت در حرم مطهر بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها پیام دکتر سید محمد آقامیری استاندار قم به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان پیام دکتر سید محمد آقامیری استاندار قم به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان
یادداشت ها