خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1403/2/27 - ساعت: 17:27

دکتر آقامیری؛

شوراها باید در مدیریت شهری به دولت کمک کنند

 شوراها باید در مدیریت شهری به دولت کمک کنند

استاندار قم با اشاره به اینکه شوراها یک پارلمان شهری است ، اظهار داشت:‌ شوراها باید در مدیریت شهر به دولت کمک کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم ، دکتر سید محمد آقامیری روز پنجشنبه در اختتامیه هفتادویکمین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی شهرهای مرکز استان به میزبانی شهر مقدس قم افزود:شوراهای اسلامی شهر و شهرداری‌ها از نگاه مردم جدای از دولت نیستند هرچند از لحاظ قانونی تفکیک وجود دارد. 

وی اظهار داشت:‌خدماتی که به مردم در شهرداری‌ها داده می‌شود در راستای اهداف عالی دولت‌ها است و باعث می‌شود مردم در کوتاه‌ترین زمان بیشترین خدمت را دریافت کنند. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: فلسفه وجود شوراها این است که یک خرد جمعی حاکم شود و مدیریت شورایی در شهرها شکل‌گرفته و یک پارلمان شهری ایجاد شود. 

استاندار قم با بیان اینکه فلسفه پارلمان شهری بر اساس این است که خدمات بهتر و بیشتری به مردم ارائه شود، گفت: اگر دولت‌ها می‌خواستند به مردم خدمات بدهند بسیاری از خدمات به دلیل کثرت گرفتاری‌هایی که در دولت وجود دارد، مغفول می‌ماند.

شناسه خبر: 28683      تعداد بازدید: 1585

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    صحت انتخابات ریاست جمهوری تایید شد صحت انتخابات ریاست جمهوری تایید شد مراسم اربعین شهدای خدمت در حرم مطهر بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها مراسم اربعین شهدای خدمت در حرم مطهر بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها پیام دکتر سید محمد آقامیری استاندار قم به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان پیام دکتر سید محمد آقامیری استاندار قم به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان
یادداشت ها