خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1403/2/27 - ساعت: 10:50

دکتر آقامیری:

روابط عمومی‌ها درعرصه جهاد تبیین ورود جدی داشته باشند

روابط عمومی‌ها درعرصه جهاد تبیین ورود جدی داشته باشند

استاندار قم با اشاره به اینکه فعالان عرصه روابط عمومی ، به عنوان افسران جهاد تبیین مشغول فعالیت هستند از آنان خواست که حضور جدی دراین عرصه مهم داشته باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم ، دکتر سید محمد آقامیری در گردهمایی مدیران روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان افزود: در راستای جهاد تبیین فعالان عرصه روابط عمومی باید مردم را به آینده نظام امیدوار کنند. 

 وی اظهار داشت: این درحالیست که دشمنان تمام تلاش خود را به کار بسته اند که بگویند جمهوری اسلامی نظامی ناکارآمد است و ابزار رسیدن آنها به این هدف نیز مایوس کردن مردم به انقلاب و نظام اسلامی است. 

 آقامیری تاکید کرد: با اندکی تامل می‌توان فهمید که بر خلاف ادعای دشمنان، کارآمدترین نظام در دنیا ، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، که به یاری خداوند متعال و با رهبری  مقام معظم رهبری  یک نظام پایدار می‌باشد. 

 وی ادامه داد: جهاد تبیین امروزه یکی از مهمترین جهادهایی است که در کشور ما باید توسعه و نشر داده شود. 

 استاندار قم اظهار داشت: این بحث به قدری مهم است که رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها به مساله جهاد تبیین و ورود جدی به این عرصه تاکید داشته اند. 

 وی با بیان اینکه مردم را باید به آینده نظام‌اسلامی و رسیدن کشور به پیشرفت‌ها و موفقیت‌های چشمگیر، امیدوار کنیم، خاطرنشان کرد: روابط عمومی‌ها به عنوان افسران عرصه جهاد تبیین، در این زمینه مسئولیت مهم و حساسی را بر عهده دارند. 

 دکتر آقامیری با تاکید بر ارتقای جایگاه روابط عمومی‌ها بیان کرد: قرار دادن متخصص‌ترین افراد در روابط عمومی‌ و هدایت این مراکز به سمت متعالی‌ترین هدف‌های نظام و انقلاب و زنده نگه‌داشتن آرمان‌های حضرت امام راحل و مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی، یکی از مهمترین ماموریت‌های رئیس یک دستگاه اجرایی به شمار می‌آید. 

 وی گفت: در هرکشوری رسانه ها اطلاع رسانی موثری انجام دهند ،  افکار عمومی آن کشور به آسانی اقناع خواهد شد. 

 وی در بخش دیگری از سخنان خود ، آتش زدن پرچم آمریکا و بالابردن پرچم حزب‌الله در خاک آمریکا را ناشی از انعکاس دقیق و به موقع جنایت های رژیم اشغالگرقدس درغزه دانست و گفت: اگر امروز پیام غزه به دنیا مخابره نمی‌شد، دانشجویان آمریکایی ، اروپایی و دیگر نقاط جهان اینگونه واکنش نشان نمی‌دادند.

شناسه خبر: 28682      تعداد بازدید: 1572

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    صحت انتخابات ریاست جمهوری تایید شد صحت انتخابات ریاست جمهوری تایید شد مراسم اربعین شهدای خدمت در حرم مطهر بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها مراسم اربعین شهدای خدمت در حرم مطهر بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها پیام دکتر سید محمد آقامیری استاندار قم به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان پیام دکتر سید محمد آقامیری استاندار قم به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان
یادداشت ها