خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1403/2/24 - ساعت: 19:7

معاون استاندار قم:

ساماندهی اشتغال و بازار کار مهاجران خارجی درقم پیگیری می شود

ساماندهی اشتغال و بازار کار مهاجران خارجی درقم پیگیری می شود

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با اشاره به ظرفیت های اقتصادی و سرمایه گذاری مهاجران خارجی در این استان از پیگیری اجرای طرح ساماندهی اشتغال و بازار کار اتباع ومهاجران خارجی در قم خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، احمد حاجی زاده در اولین جلسه ساماندهی اشتغال و بازار کار اتباع و مهاجران خارجی در سالن جلسات امام حسن مجتبی (ع) استانداری قم با اشاره به دستور ریاست محترم جمهور مبنی بر ساماندهی اتباع خارجی در قم بدلیل جایگاه ویژه استان تاکید کرد: اجرای سیاست‌های ابلاغی سازمان ملی مهاجرت که تاسیس آن از اقدامات شاخص دولت سیزدهم در حوزه مهاجرت محسوب می شود باید با جدیت در دستور کار دستگاه های متولی قرار گیرد. 

وی با اشاره به ضرورت رصد و نیاز سنجی وضعیت اشتغال استان در حوزه های مختلف اعم از کشاورزی و دامپروری ، صنعت و معدن ، خدمات و... خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط و حساسیت‌های موجود در استان، همه دستگاه‌ها  موظف به ایجاد هماهنگی و تعامل در راستای اجرای سیاستهای دولت در حوزه مهاجران خارجی هستند.  

دراین جلسه مقرر شد تمامی دستگاه های متولی با قید فوریت گزارش نیازسنجی و مشاغل مورد نیاز را بررسی و اعلام نمایند.

شناسه خبر: 28680      تعداد بازدید: 178

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان پیام استاندار قم به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان پیام استاندار قم به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان شورای تامین مسکن استان به ریاست استاندار قم شورای تامین مسکن استان به ریاست استاندار قم جلسه ساماندهی امور جوانان استان با موضوع اوقات فراغت به ریاست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری جلسه ساماندهی امور جوانان استان با موضوع اوقات فراغت به ریاست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری
یادداشت ها