خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/12/11 - ساعت: 19:40

دکتر آقامیری:

استان قم جزو ۵ استان برتر در مشارکت حداکثری است

استان قم جزو ۵ استان برتر در مشارکت حداکثری است

استاندار قم گفت: براساس اعلام ستاد انتخابات کشور، قم جزو ۵ استان برتر در مشارکت حداکثری در انتخابات است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، دکتر سیدمحمد آقامیری با حضور در بخشداری قاهان اظهار کرد: مشارکتی که مردم قم امروز داشته‌اند نشان داد همچنان پای کار انقلاب و نظام هستند. 

وی افزود:‌ امروز مردم متدین و انقلابی قم برگ زرین دیگری از افتخارات خود برای انقلاب رقم زدند. 

استاندارقم گفت: ما افتخار می‌کنیم از خدمت به این مردم که همواره از ابتدای انقلاب تا به امروز در شرایط حساس حامی نظام بوده‌اند. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت:‌ مسئولین شعب به ساعت رای‌گیری توجه داشته باشند؛ براساس قانون، پذیرش افراد جدید پس از اتمام زمان رای گیری، ممکن نیست و صرفا به کسانی خدمات‌رسانی می‌شود که در محوطه شعب حضور دارند. 

دکتر آقامیری گفت:‌ امروز لازم می‌دانم بار دیگر از عوامل اجرایی انتخابات در سراسر استان تشکر کنم، این عزیزان از ساعت‌های اولیه صبح تاکنون به معنای واقعی کلمه در تلاش هستند تا انتخابات با آرامش کامل برگزار شود.

شناسه خبر: 28603      تعداد بازدید: 552

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار نوروزی دکتر سیدمحمد آقامیری به همراه مشاورین و معاونین خود با حجت‌الاسلام و المسلمین اجاق‌نژاد تولیت مسجد مقدس جمکران دیدار نوروزی دکتر سیدمحمد آقامیری به همراه مشاورین و معاونین خود با حجت‌الاسلام و المسلمین اجاق‌نژاد تولیت مسجد مقدس جمکران دکتر آقامیری در دیدار با آیت‌الله خاتمی؛  قم رتبه دوم کشور در اجرای طرح نهضت ملی مسکن را به خود اختصاص داد  دکتر آقامیری در دیدار با آیت‌الله خاتمی؛  قم رتبه دوم کشور در اجرای طرح نهضت ملی مسکن را به خود اختصاص داد  ضیافت افطاری ۱۱۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در مسجد مقدس جمکران ضیافت افطاری ۱۱۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در مسجد مقدس جمکران اولین جلسه تنظیم بازار استان 1403 اولین جلسه تنظیم بازار استان 1403
یادداشت ها