خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/12/11 - ساعت: 17:21

دکتر آقامیری:

استقبال مردم قم از انتخابات کم نظیر بوده‌است

استقبال مردم قم از انتخابات کم نظیر بوده‌است

استاندارقم گفت: در بازدیدهایی که از شعب اخذ رای داشته‌ایم مردم مشارکت چشم‌گیری درانتخابات دارند و استقبال آنان کم نظیر بوده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم ، دکتر سیدمحمد آقامیری در بازدید از روند برگزاری انتخابات در حوزه جعفرآباد اظهار داشت:‌ انتخابات یک نوع جشن ملی برای ما محسوب می‌شود و امروز روز پیروزی ما و شکست استکبار و ایادی‌شان است. 

وی افزود: دشمنان با ابزار‌های مختلف از ماه‌ها قبل تلاش کردند مردم را از آینده نظام مایوس کنند؛ اما آنان در بزنگاه‌ها به آن‌ها پاسخ‌ سخت داده و خواهند داد. 

استاندارقم تصریح کرد: ما افتخار می‌کنیم که برای چنین ملتی خدمت رسانی می‌کنیم وآنان ولی‌نعمتان ما هستند. 

وی تاکید کرد: امروز باتوجه به اینکه برای اولین بار درکشور، استان قم انتخابات را به صورت کاملا الکترونیکی برگزار می‌کند؛ در دقایق اولیه صبح تلاطم‌هایی داشتیم که رفته به رفته حل شد و تا این ساعت هیچ مشکلی در برگزاری فرآیند انتخابات نداریم. 

 وی اشاره کرد: دربازدید‌هایی که از شعب اخذ رای داشتیم مردم استقبال ویژه و کم نظیری را از صندوق‌های رای داشته و هر شعبه‌ای که می‌رویم صف‌های طولانی مردم را مشاهده می‌کنیم. 

 استاندارقم افرود: باتوجه به اعلام ستاد انتخابات کشور، ساعت ۱۸ رای‌گیری‌های دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری به پایان خواهد رسید اما باتوجه به استقبال مردم این زمان تمدید می‌شود. 

دکتر آقامیری گفت: شعب موظف هستند براساس چهارچوب قوانین تا ساعت۱۲ شب میزبان رای‌دهندگان باشند لذا شعب ما تا این ساعت در استان فعال خواهند بود. 

وی افزود: همچنین شعب موظف هستند افرادی که داخل محوطه شعبه هستند چه بسا بعد از ساعت ۱۲ شب هم باشد باید به آنان خدمت‌رسانی کنند و توجه داشته باشند بعد از ساعت مذکور شخص جدیدی وارد مطلقا وارد شعبه نشود. 

استاندار قم درپایان مطرح کرد: برگزاری انتخابات سالم با مشارکت حداکثری مردم تنها هدف ما مسئولین است لذا در این راستا همه اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

شناسه خبر: 28602      تعداد بازدید: 488

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار نوروزی دکتر سیدمحمد آقامیری به همراه مشاورین و معاونین خود با حجت‌الاسلام و المسلمین اجاق‌نژاد تولیت مسجد مقدس جمکران دیدار نوروزی دکتر سیدمحمد آقامیری به همراه مشاورین و معاونین خود با حجت‌الاسلام و المسلمین اجاق‌نژاد تولیت مسجد مقدس جمکران دکتر آقامیری در دیدار با آیت‌الله خاتمی؛  قم رتبه دوم کشور در اجرای طرح نهضت ملی مسکن را به خود اختصاص داد  دکتر آقامیری در دیدار با آیت‌الله خاتمی؛  قم رتبه دوم کشور در اجرای طرح نهضت ملی مسکن را به خود اختصاص داد  ضیافت افطاری ۱۱۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در مسجد مقدس جمکران ضیافت افطاری ۱۱۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در مسجد مقدس جمکران اولین جلسه تنظیم بازار استان 1403 اولین جلسه تنظیم بازار استان 1403
یادداشت ها