خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/6/28 - ساعت: 21:43

در مراسم بدرقه ورزشکاران و داوران استان قم به بازی‌های آسیایی؛

آقامیری: اشتغال ورزشکاران مدال‌آور باید مورد توجه قرار گیرد

آقامیری: اشتغال ورزشکاران مدال‌آور باید مورد توجه قرار گیرد

استاندار قم گفت: اشتغال یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های ورزشکاران قهرمان ما است که حل این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، سیدمحمد آقامیری امروز در مراسم بدرقه ورزشکاران و داوران استان قم به بازی‌های آسیایی هانگژو چین که در سالن امام جواد(ع) برگزار شد، اظهار داشت: در امر ورزش، بُعد پهلوانی برای مردم بسیار مهم‌تر از قهرمانی است.

وی افزود: در میادین ورزشی اخلاق همواره اخلاق، رفتار و منش پهلوانی بیشتر مورد توجه ورزش دوستان و مردم در سراسر دنیا قرار می‌گیرد.

استاندار قم تصریح کرد: امروزه ورزشکارانی که از کشورهای اسلامی نیز نیستند گاهی اوقات در میادین ورزشی حرکات اخلاقی مثبتی انجام می‌دهند که نشان دهنده این است که معیار پهلوانی در سراسر دنیا شناخته شده است.

آقامیری عنوان داشت: واقعیت این است که در یک سال اخیر ورزشکارانی که مسائل اخلاقی را کنار گذاشته و دست به اقدامات اشتباهی زدند، محبوبیت‌ خود را میان مردم از دست داده و مورد قبول جامعه نیستند.

استاندار قم با بیان اینکه حضور ورزشکاران قمی در مسابقات آسیایی هانگژو باعث افتخار مردم این استان است، گفت: وقتی ورزشکاران ما در آوردگاه‌های داخلی و خارجی مقامی را کسب می‌کنند ناخودآگاه باعث شادی دل ملت می‌شوند و انرژی مثبتی در جامعه تزریق می‌کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مدیران در تلاش باشند تا مشکلات معیشتی همچون شغل قهرمانان حل شود، خاطرنشان کرد: ورزشکار قهرمان ما نباید دغدغه‌ای در خصوص مشکلات معیشتی داشته باشد. مسئله اشتغال همواره یکی از دغدغه‌های قهرمانان است که مدیران باید این موضوعات را حل کنند.

وی اشاره کرد: زمین و تجهیزات ورزشی نیز یکی دیگر از مطالبات ورزشکاران قهرمان ما است که باید به آن توجه کنیم. ورزشکاران عزیز ما کمبود تجهیزات و زمین برای تمرین نباید داشته باشند و با آرامش کامل تمرینات حرفه‌ای خود را در استان دنبال کنند.

در این مراسم همچنین از هیئت ورزشی اعزامی استان به مسابقات آسیایی تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 27901      تعداد بازدید: 118

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت
یادداشت ها