خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/6/28 - ساعت: 11:37

معاون استاندار قم:

فضاسازی شهر در هفته انتظامی متحول شود/ تمام دستگاه‌ها، اصناف و شهرداری پای کار ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشند

فضاسازی شهر در هفته انتظامی متحول شود/ تمام دستگاه‌ها، اصناف و شهرداری پای کار ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشند

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم گفت: در هفته انتظامی باید فضای شهر را به نوعی آماده کنیم تا هر فردی که در شهر تردد دارد، پیام‌های لازم از رشادت‌های این عزیزان را دریافت کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم، احمد حاجی‌زاده در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته انتظامی که در سالن جلسات معاونت سیاسی و امنیتی استانداری قم برگزار شد، اظهار کرد: دستاوردهای تمام اقشار به دلیل وجود امنیت است.

وی با اشاره به اینکه در جریان فتنه سال گذشته دیدیم که عوامل انتظامی در خط مقدم جبهه قرار دارد، مطرح کرد: امروز خط دشمن و خودی مشخص نیست و این یکی از ویژگی‌‎های جنگ ترکیبی است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم با بیان اینکه فرماندهی انتظامی پرچمدار این جنگ ترکیبی است، عنوان کرد: تمام اقشار جامعه مدیون رشادت‌ها و دلاوری‌های این قشر از جامعه هستند.

وی ادامه داد: در هفته نیروی انتظامی باید فضای شهر را به نوعی آماده کنیم تا هر فردی که در شهر تردد دارد، پیام‌های لازم از رشادت‌های نیروی انتظامی را دریافت کند.

حاجی‌زاده با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته اهتمام لازم به این موضوع وجود نداشت و از این جایگاه غفلت شده بود، خاطرنشان کرد: امسال باید تحول عظیمی در این راستا صورت بگیرد.

وی تاکید کرد: باید ادارات، اصناف، شهرداری و مجموعه‌های مختلف برای تبیین فرهنگ‌ ایثار و شهادت پای کار بیایند.

انتهای پیام

شناسه خبر: 27900      تعداد بازدید: 137

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت
یادداشت ها