خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/6/26 - ساعت: 16:36

دستور استاندار برای حمایت از مدیران مدارس با انگیزه در کنکور/ سفر حج در انتظار فرهنگیان استان

دستور استاندار برای حمایت از مدیران مدارس با انگیزه در کنکور/ سفر حج در انتظار فرهنگیان استان

استاندار قم دستور داد هزینه سفر به حج واجب (بعلاوه یک همراه به انتخاب مدیر) برای مدیران مدارسی که دانش آموزان آن رتبه یک تا سه را در کنکور سراسری سال ۱۴۰۳ را کسب کنند اختصاص یابد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم، دکتر سید محمد آقامیری در حاشیه مراسم بهره‌برداری همزمان از پروژه‌های آموزش و پرورش کشور، دستور داد هزینه سفر به حج واجب (بعلاوه یک همراه به انتخاب مدیر) برای مدیران مدارسی که دانش آموزان آن رتبه یک تا سه را در کنکور سراسری کسب کنند اختصاص یابد.

همچنین بر این اساس مدیران مدارسی که دانش آموزان آن رتبه چهارم تا دهم کنکور را کسب کنند سفر حج (تنها مدیر)، رتبه یازدهم تا پانزدهم، سفر حج عمره به همراه یک نفر همراه، رتبه شانزدهم تا بیستم هزینه حج همراه ( تنها مدیر) و رتبه بیست و یکم تا پنجاهم سفر عتبات با یک همراه شامل این دستور خواهند شد.

شناسه خبر: 27892      تعداد بازدید: 670

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت
یادداشت ها