خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/6/22 - ساعت: 14:46

بازدید سرزده استاندار قم از شرکت آب و فاضلاب

بازدید سرزده استاندار قم از شرکت آب و فاضلاب

سید محمد آقامیری در بازدید از پیش تعیین نشده از شرکت آب و فاضلاب استان قم در جریان روند خدمت رسانی به مردم قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم، دکتر سید محمد آقامیری صبح امروز در بازدید سرزده از شرکت آب و فاضلاب استان قم، ضمن گفتگو و همراهی با تعدادی از مراجعه‌کنندگان بر لزوم شتاب گیری روند خدمت رسانی به مردم تاکید کرد.

استاندار قم به بخش‌های شرکت آب و فاضلاب استان قم رفت و تا حصول نهایی درخواست‌های مراجعه کنندگان آنان را همراهی کرد.

وی در این بازدید ضمن قدردانی از سعه صدر و برخورد مناسب و گرم بسیاری از کارکنان این اداره بر بهبود خدمت رسانی به مردم تاکید کرد.

همچنین تعدادی از مراجعه‌کنندگان با ابراز خشنودی از این اقدام استاندار از برخورد مناسب و توام با احترام مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان قم تشکر کردند.

شناسه خبر: 27886      تعداد بازدید: 368

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان پیام استاندار قم به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان پیام استاندار قم به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان شورای تامین مسکن استان به ریاست استاندار قم شورای تامین مسکن استان به ریاست استاندار قم جلسه ساماندهی امور جوانان استان با موضوع اوقات فراغت به ریاست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری جلسه ساماندهی امور جوانان استان با موضوع اوقات فراغت به ریاست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری
یادداشت ها