خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/3/18 - ساعت: 13:48

استاندار قم مطرح کرد؛

حفظ محیط زیست باید مردمی شود

حفظ محیط زیست باید مردمی شود

 گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمدتقی شاهچراغی استاندار قم در نشست صمیمی با جمعی از کارکنان و محیط بانان اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم در پاسگاه محیط بانی کهک، ضمن تبریک هفته محیط زیست در سخنانی اظهار کرد: همه مدیران و دستگاههای اجرایی باید نسبت به مسأله محیط زیست توجه و دقت نظر داشته باشند. 

وی بر لزوم پیگیری مستمر و خستگی ناپذیر برای رفع مشکلات و چالش های زیست محیطی در استان قم تأکید کرد و گفت: در سفر آتی رئیس جمهور نیز می توان طرح ها و پروژه های مناسبی برای رفع برخی دغدغه ها در این حوزه به تصویب رساند. 

استاندار قم مردمی سازی و استفاده از این ظرفیت ارزشمند برای حفظ و حراست از محیط زیست را بسیار مهم دانست و ابراز کرد: با وجود تمامی مشکلات، باید هرچه بیشتر از همکاری و مشارکت مردم و خیرین برای حفظ طبیعت و محیط زیست استفاده شود. 

وی با بیان اینکه مطالبه گری مردم در حوزه محیط زیست در نهایت به نفع جامعه است، خاطرنشان کرد: تجربه نشان داده وقتی مردم از ضرورت یک مسأله آگاه باشند، کاملا در میدان خواهند بود و کسی به فکر منافع شخصی نیست. 

شاهچراغی در پایان با اشاره به لزوم تقویت و ارتقاء ظرفیت ها و توانمندی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم به لحاظ ساختاری، اعتباری و تجهیزاتی، بیان کرد: تبیین، آموزش و فرهنگسازی در حوزه محیط زیست مسأله بسیار مهمی است که باید از سوی مسؤولان امر با جدیت پیگیری شود.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 27285      تعداد بازدید: 680

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت
یادداشت ها