خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/3/13 - ساعت: 21:33

با حضور معاون استاندار قم:

کاروان بزرگ خودرویی «مکتب روح الله» از استان قم اعزام شد

کاروان بزرگ خودرویی «مکتب روح الله» از استان قم اعزام شد

با حضور معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استاندار قم، کاروان بزرگ خانوادگی «مکتب روح الله» با ۱۰۰ دستگاه خودروی شخصی از شهر مقدس قم به مقصد حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی و سپس برای حضور در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، کاروان بزرگ خانوادگی «مکتب روح الله» عصر امروز با حضور ۱۰۰ دستگاه خودروی شخصی از شهر مقدس قم به مقصد حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در شهر ری و برای شرکت در مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) حرکت کرد.

«ابوالقاسم مقیمی» معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استاندار قم در حاشیه آغاز حرکت این کاروان بزرگ خودرویی گفت: تولد حرکت‌های مردمی در مناسبت‌های مختلف که شکل و ساختار یکسانی را به خود گرفته، یکی از موهبت‌های فرزندان انقلاب اسلامی ایران است که امسال با ابداع کاروان «مکتب روح الله» از استان قم و حرکت خانوادگی به سمت مرقد مطهر امام خمینی (ره) صورت گرفت.

وی با بیان اینکه فرهنگ‌سازی در بطن خانواده‌ از نیازمندی‌های اصیل امروز جامعه است، عنوان کرد: یکی از مهمترین کاستی‌های موجود در حرکت‌های اجتماعی، برنامه‌ریزی برای اجرا و برگزاری برنامه‌های خانوادگی و فرهنگ‌سازی و قوام بخشی خانواده‌ها است.

معاون استاندار قم اظهار کرد: امیدواریم که این الگوها، هر روز در مناسبت‌های مختلف با حضور جوانان و گروه‌های جهادی و مردمی تقویت شود و شاهد برگزاری این‌گونه اقدامات موثر فرهنگی و اجتماعی در طول سال نیز باشیم.

پایان پیام/

شناسه خبر: 27269      تعداد بازدید: 440

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت
یادداشت ها