خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/3/12 - ساعت: 10:18

معاون استاندار قم عنوان داد؛

بهره گیری از ظرفیت مردمی در برنامه های فرهنگی، اجتماعی و زیارتی/ تمرکز بر حوزه خانواده، زنان و کودک و نوجوان

بهره گیری از ظرفیت مردمی در برنامه های فرهنگی، اجتماعی و زیارتی/ تمرکز بر حوزه خانواده، زنان و کودک و نوجوان

معاون فرهنگی، اجتماعی وزیارت استانداری قم گفت: مهم ترین راهبرد این معاونت انسجام بخشی وایجاد گفتمان مشترک در فعالیت دستگاههای فرهنگی واجتماعی است و قرار است در این زمینه بیشتر از ظرفیت های مردمی در برنامه های فرهنگی و اجتماعی و زیارت استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، ابوالقاسم مقیمی در گفت وگو با خبرنگاران بیان کرد: تقویت گفتمان انقلاب اسلامی و برنامه های تربیتی مسجد محور در برنامه های فرهنگی ؛اجتماعی وزیارت و علاوه بر آن تقویت زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری فرهنگی؛اجتماعی به خصوص در حوزه زیارت وگردشگری از دیگر راهبردهای این معاونت خواهد بود.

این مسئول در ادامه با اشاره به اهمیت پرداختن به حوزه زنان؛ جوانان و نوجوانان عنوان کرد: این معاونت قرار است در برنامه های خود به موضوع امور زنان؛ نوجوانان و جوانان و هم چنین کودکان به عنوان پیشران و محرک امور فرهنگی واجتماعی بیشتر معظوف شود.

مقیمی در ادامه گفت وگوی خود به سند آسیب های اجتماعی استان اشاره و گفت: سند آسیبهای اجتماعی استان طی سال ها قبل تدوین شده است این سند سندی بسیار مطلوب است و در آن راهکارها و الگوهای عملیاتی برای آسیبهای اجتماعی پیش بینی شده است و بسیاری از اقدامات سال های اخیر استان در راستای این سند برنامه ریزی شده است.

شناسه خبر: 27245      تعداد بازدید: 374

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت
یادداشت ها