خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/1/3 - ساعت: 12:39

معاون استاندار قم مطرح کرد؛

برپایی برنامه‌های فرهنگی و تربیتی ویژه ماه مبارک رمضان در بوستان‌های قم/ ضیافت‌های افطاری برای خانواده‌های کم برخوردار استان تدارک دیده شده است

برپایی برنامه‌های فرهنگی و تربیتی ویژه ماه مبارک رمضان در بوستان‌های قم/ ضیافت‌های افطاری برای خانواده‌های کم برخوردار استان تدارک دیده شده است

معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استاندار قم از برپایی برنامه‌های فرهنگی و تربیتی ویژه ماه مبارک رمضان در بوستان‌ها و فضای سبز قم خبر داد و گفت: در راستای مواصات و همدلی با خانواده‌های کم برخوردار استان، ضیافت‌های افطاری با همکاری هیئات، خیرین و مجموعه‌های مردمی تدارک و برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، ابوالقاسم مقیمی عصر امروز با تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: امسال نیز همانند سال گذشته در روزهای ماه مبارک مجموعه‌های فرهنگی استان، برنامه جزء خوانی قرآن کریم در بوستان‌ها را با حضور مردم برگزار خواهند کرد.

وی افزود: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، موسسات فرهنگی و هنری اداره کل ارشاد، سازمان فرهنگی هنری شهرداری، اداره‌کل اوقاف و امور خیریه، سازمان تبلیغات و بسیج برنامه‌های خوبی را برای پس از افطار در بوستان‌ها تدارک دیده‌اند.

معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری قم مطرح کرد: تمهیدات بسیار خوبی در زمینه مواصات و همدلی و ضیافت‌های افطاری برای محرومین و خانواده‌های کمتر برخوردار، به همت گروه های جهادی و مردمی، هیئات و خیرین صورت گرفته است.

مقیمی بیان کرد: استان نیز اقدامات لازم را برای تامین بسته‌های معیشتی موکب‌ها و هیئات با هماهنگی شورای هماهنگی هیئات مذهبی استان انجام داده است.

وی اذعان کرد: با توجه به دستورالعمل‌هایی که ما در ایام نوروز داریم، مجموعه قرارگاه ۱۹ دی استان و دستگاه‌های فرهنگی فعالیت‌هایی را در حوزه حجاب و عفاف و رعایت شأن حضور در شهر کریمه اهل بیت (س) انجام می‌دهند و همچنین در زمینه رعایت حرمت ماه مبارک رمضان برنامه‌‌ریزی‌های مناسبی را در سطح شهر انجام خواهند داد.

پایان پیام/

شناسه خبر: 26799      تعداد بازدید: 508

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها