خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/11/3 - ساعت: 14:22

استاندار قم در حاشیه بازدید از دانشگاه پیام نور؛

کم کاری های گذشته نظام مسائل قم را پیچیده کرده است/ضرورت توجه به مشکلات دانشگاه‌های استان در سفر آینده رئیس‌جمهور به قم

کم کاری های گذشته نظام مسائل قم را پیچیده کرده است/ضرورت توجه به مشکلات دانشگاه‌های استان در سفر آینده رئیس‌جمهور به قم

استاندار قم گفت: کم‌کاری‌هایی که در گذشته وجود داشته است موجب شده تا امروز نظام مسائل استان کمی پیچیده شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمدتقی شاهچراغی در حاشیه بازدید از دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه فاضلاب، آب شرب، مسکن و ... موضوعات اساسی قم هستند، گفت: پروژه‌هایی مانند فرودگاه، مترو و مونوریل نیز کلان پروژه‌های قم بوده که هرکدام داستان‌های پیچیده‌ای دارند.

وی افزود: کم‌کاری‌هایی که در گذشته وجود داشته است موجب شده تا امروز نظام مسائل استان کمی پیچیده شود.

استاندار قم بااشاره به جایگاه ویژه و مهم قم در حوزه مسائل فرهنگی و گفت: برخی دانشگاه‌های قم نیز کمبودهایی از نظر زیرساختی دارند که متأسفانه نتوانستیم از ظرفیت متمم سفر رئیس‌جمهور به قم برای حل این مشکلات استفاده کنیم که در سفر آینده مورد توجه قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه در حاشیه این سفر بسیاری از مشکلات استان رفع و یا در حال رفع شدن است، عنوان کرد: در دولت سیزدهم دستاوردهای خوبی در قم داشته‌ایم که باید به گوش مردم برسد.

شاهچراغی با اشاره به پیشرفت بیش از 60 درصدی جاده پردیسان-ورجان، خاطرنشان کرد: جاده‌های روستایی قم وضعیت مناسبی نداشتند که بسیاری از آن‌ها را اصلاح‌شده و بخشی نیز در دست اقدام هستند.

وی در ادامه افزود: اعتقادمان بر این است که با همکاری می‌توان بسیاری از مشکلات را رفع کرد؛ مسائل و مشکلات دانشگاه نیز در مرحله اول نیازمند پیگیری از سوی خود دانشگاه است.

استاندار قم با اشاره به اینکه زیست سالم دانشجو در دانشگاه باید همراه با آرامش باشد، یادآور شد: برای تحقق این امر علاوه‌بر حمایت‌های دولتی باید از ظرفیت‌های خیرین نیز استفاده شود.

شناسه خبر: 26485      تعداد بازدید: 486

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    حضور دکتر آقامیری استاندار قم در جلسه هیئت رییسه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی قم حضور دکتر آقامیری استاندار قم در جلسه هیئت رییسه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی قم حضور استاندار قم در نماز جمعه پردیسان و دیدار چهره به چهره و گفتگوی صمیمی با مردم حضور استاندار قم در نماز جمعه پردیسان و دیدار چهره به چهره و گفتگوی صمیمی با مردم بازدید دکتر آقامیری استاندار قم از نمایشگاه بین المللی صنایع وابسته صنعت کفش ایران _ قم بازدید دکتر آقامیری استاندار قم از نمایشگاه بین المللی صنایع وابسته صنعت کفش ایران _ قم حضور دکتر آقامیری استاندار قم در گلزار شهدای بهشت معصومه (س) حضور دکتر آقامیری استاندار قم در گلزار شهدای بهشت معصومه (س)
یادداشت ها