خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/10/29 - ساعت: 18:12

وزیر کشور در دیدار با آیت الله حسینی بوشهری:

تخریب دولت به علت ایستادگی در برابر اقدامات ضد اسلامی است/دشمنان به دنبال نا امیدکردن مردم هستند

تخریب دولت به علت ایستادگی در برابر اقدامات ضد اسلامی است/دشمنان به دنبال نا امیدکردن مردم هستند

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، احمد وحیدی روز پنجشنبه در دیدار با آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار داشت: دولت سیزدهم دربرابر اقدامات و فعالیتهای ضد اسلامی و ضد ارزشی ایستاده است و به همین دلیل دشمن بصورت جدی بدنبال تخریب دولت و انحراف افکار عمومی نسبت به اقدامات و تلاشهای کارگزاران مردم است.

وی ابراز داشت: دولت با وجود مشکلاتی که از قبل بوده و امکاناتی که در اختیارش هست و شرایط جهانی و بین المللی کشور را اداره کرده است. 

وحیدی افزود: مدیریت برف در آمریکا را دیدیم که ۵۶ کشته داد اما کار بسیار خوبی در کشور انجام شد که یک نفر جانباخته هم نداشتیم و وزارت نفت و استانداری ها نقش موثری ایفا کردند و صنایع هم مدیریت کردند. 

وی ادامه داد: در این شرایط برخی به جای تقدیر از مدیریت خوب مسئولان و همراهی و نوع دوستی مردم دولت را اقدامات تخریب می کنند.

وی با اشاره به این‌ که‌ برخی می خواهند مردم را ناامید کنند که دولت کار نکرده و کار نمی کند گفت: دولت و همه وزرا شبانه روز کار می‌کنند. مصرف برق در تابستان امسال بخوبی مدیریت شد و در آب و برق کارهای بسیاری در دولت سیزدهم انجام شد که در سابق انجام‌نشده بود. 

وزیر کشور در ادامه با بیان اینکه برای رفع مشکلات اجتماعی و فرهنگی فقط نباید از دولت انتظار داشت گفت: مسایل اجتماعی از عمیق ترین‌مسائل و آسیب هایی است که گرفتار شدیم و علت آن رها شدگی حداقل ۲۴ ساله است.

شناسه خبر: 26471      تعداد بازدید: 469

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    حضور دکتر آقامیری استاندار قم در جلسه هیئت رییسه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی قم حضور دکتر آقامیری استاندار قم در جلسه هیئت رییسه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی قم حضور استاندار قم در نماز جمعه پردیسان و دیدار چهره به چهره و گفتگوی صمیمی با مردم حضور استاندار قم در نماز جمعه پردیسان و دیدار چهره به چهره و گفتگوی صمیمی با مردم بازدید دکتر آقامیری استاندار قم از نمایشگاه بین المللی صنایع وابسته صنعت کفش ایران _ قم بازدید دکتر آقامیری استاندار قم از نمایشگاه بین المللی صنایع وابسته صنعت کفش ایران _ قم حضور دکتر آقامیری استاندار قم در گلزار شهدای بهشت معصومه (س) حضور دکتر آقامیری استاندار قم در گلزار شهدای بهشت معصومه (س)
یادداشت ها