خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/19 - ساعت: 11:36

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قم:

کانال رودخانه امامزاده ابراهیم و روستای باقرآباد ایمن‌سازی شوند

کانال رودخانه امامزاده ابراهیم و روستای باقرآباد ایمن‌سازی شوند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قم بر لزوم ایمن‌سازی کانال رودخانه امامزاده ابراهیم و روستای باقرآباد تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، محسن اروجی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای فنی استان که در سالن استانداری قم برگزار شد، با اشاره به پروژه‌های پل امامزاده اسماعیل(ع) و پل روستای باقرآباد، اظهار کرد: این رودخانه هرسال محل عبور سیلاب بوده است و تنها امسال شاهد سیلاب در آن نبودیم.

وی با بیان اینکه در سال ۹۸ این سیلاب طولانی‌تر شد، مطرح کرد: امروز راهکار مناسب این است که این کانال با استفاده از گاردریل ایمن‌سازی شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قم با اشاره به اینکه شورا و دهیاری این روستا تلاش بسیاری برای ایجاد این کانال کرده‌اند، عنوان کرد: باتوجه به حوادث اخیر اگر این رودخانه لایه روبی نشده بود، سیلاب به جاده کاشان ورود پیدا کرده بود و تمام جاده را با خود می‌برد.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25456      تعداد بازدید: 145

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها