خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/4/15 - ساعت: 11:22

معاون استاندار قم خواستار شد؛

توجه به مشکل اشتغال و معیشت بهبودیافتگان اعتیاد

توجه به مشکل اشتغال و معیشت بهبودیافتگان اعتیاد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم با اشاره به اهمیت حمایت های اجتماعی از بهبود یافتگان اعتیاد، لزوم توجه به مشکل اشتغال و معیشت آنان را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، جلسه کمیته توسعه و مشارکت‌های مردمی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم با حضور احمد حاجی‌زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم و نمایندگان ادارات استان با هدف حل مشکلات کمپ کرامت و بررسی آسیب اجتماعی اعتیاد در جامعه برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم در این جلسه با اشاره به نقش اعتیاد در آسیب‌های اجتماعی تصریح کرد:باید مراقبت را در جامعه افزایش داد، چراکه خطر اعتیاد در کمین خانواده‌هاست.

وی اهمیت توجه به زندگی افراد بهبودیافته بعد از ترک اعتیاد را موردتوجه قرار داد و گفت: بازگشت به خانواده و پیدا کردن شغل مناسب ازجمله مواردی مهمی است که باید به آن توجه شود.

گفتنی است در پایان جلسه، اعضای این کمیته از قسمت‌های مختلف کمپ ترک اعتیاد کرامت بازدید کردند.

 

شناسه خبر: 25259      تعداد بازدید: 169

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران
یادداشت ها