خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/4/14 - ساعت: 18:52

استاندار قم:

تسهیلات ارزان قیمت ویژه بافت‌های اطراف حرم اطلاع‌رسانی شود

 تسهیلات ارزان قیمت ویژه بافت‌های اطراف حرم اطلاع‌رسانی شود

استاندار قم با اشاره به اختصاص تسهیلات ارزان قیمت برای بافت‌های اطراف حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) گفت: خانوارهایی که در این محدوده سکونت دارند باید در جریان ارائه این تسهیلات قرار بگیرند.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمدتقی شاهچراغی روز سه‌شنبه در جلسه بررسی بافت اطراف حرم حضرت معصومه طی سخنانی افزود: مطابق آمارهای موجود،  بالغ بر ۲ هزار خانوار  در محدوده ۴۷۰ هکتاری اطراف حرم زندگی  می‌کنند که از این تعداد یکهزار خانوار مالک ساختمان و بقیه مستاجر می‌باشند.

استاندار قم با اشاره به ارائه ۶ میلیارد ریال تسهیلات با نرخ چهار درصد به خانوارهای ساکن در این محدوده گفت: متاسفانه این خانوارها از این تسهیلات اطلاعی ندارند و این ضعف باید برطرف شود. 

وی اطلاع رسانی در خصوص این تسهیلات را ضروری دانست و تاکید کرد: باید یک راهکاری پیدا شود که مردم به تسهیلات بانکی دسترسی آسان‌تری داشته باشند.

شناسه خبر: 25257      تعداد بازدید: 198

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران
یادداشت ها