خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/4/14 - ساعت: 14:21

معاون استاندار قم:

منابع بانک های خصوصی به سمت رونق تولید و اشتغال استان هدایت شوند

منابع بانک های خصوصی به سمت رونق تولید و اشتغال استان هدایت شوند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: باید سازوکار مدونی جهت هدایت منابع سرشار بانک‌های خصوصی استان در مسیر اشتغال، تولید و توسعه در پیش گرفته شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، محسن امیدیان روز سه شنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سالن کرامت استانداری، با تاکید بر منابع قابل توجه بانکهای خصوصی قم یادآور شد: لازم است تا این بانکها جهت تامین مالی طرح های صنعتی، کشاورزی و گردشگری ورود نمایند.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه مجموعه مدیریت استان هیچ علاقه ای برای ادامه حمایت از برخی تصمیمات اشتباه در استقرار صنایع آلاینده و پرآب‌بر ندارد، گفت: صنایع آلاینده آورده خاصی برای قم ندارد و از طرفی مشکلات شدید زیست محیطی برای استان بوجود آورده است.
امیدیان با اشاره به وضعیت واحدهای تملیکی استان تصریح کرد: از ۲۴ رقبه واحد تملیکی مورد بررسی شده طی ماه های گذشته برای ۷ مورد حکم اقاله اعمال شده است.

شناسه خبر: 25254      تعداد بازدید: 163

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران
یادداشت ها