خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/4/12 - ساعت: 17:45

بازدید معاون استاندار از روند مرمت اماکن تاریخی قم

بازدید معاون استاندار از روند مرمت اماکن تاریخی قم

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم از روند مرمت و بازسازی اماکن و بناهای تاریخی این شهر بازدید کرد.

به‌گزارش روابط عمومی استانداری قم، ابوالقاسم مقیمی به همراه مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‎‌دستی استان امروز از روند پیشرفت طرح مرمت بازار کهنه، خانه صنایع‌دستی قم، و دبیرخانه شهر ملی انگشتر بازدید کرد.

معاون هماهنگی امور زائران استانداری قم در جریان بازدید از طرح بزرگ مرمت بازار کهنه ضمن ابراز خرسندی از اجرای این طرح گفت: استان قم دارای ظرفیت بالایی در حوزه گردشگری بوده که استفاده از این ظرفیت نیازمند همکاری همه دستگاه‌هاست.

وی ادامه داد: سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی و همچنین اجرای پروژه‌های گردشگری در قم باعث تقویت این صنعت در استان خواهد شد.
انتهای پیام/

 

 

شناسه خبر: 25242      تعداد بازدید: 128

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران
یادداشت ها