خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/4/6 - ساعت: 18:57

پیام تشکر استاندار قم از کادر درمان پس از ترخیص از بیمارستان

پیام  تشکر استاندار قم از کادر درمان پس از ترخیص از بیمارستان

استاندار قم پس از ترخیص از بیمارستان، در پیامی از زحمات کادر درمان مرکز درمانی تحت مداوا قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، متن پیام سید محمد تقی شاهچراغی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اینک که به لطف الهی، بهبودی نسبی حاصل و از بیمارستان ترخیص شدم لازم می دانم از زحمات کادر درمان و پرستاران و پزشکان پرتلاش دانشگاه علوم پزشکی قم صمیمانه قدردانی نمایم.

همچنین مراتب قدردانی خود را از مردم شریف، خانواده معظم شهداء، همکاران دولت و بویژه علما و مراجع معظم که حقیر را مورد لطف و تفقد خویش قرار دادند اعلام داشته و برای همگی این بزرگواران آرزوی سلامتی و تندرستی دارم.

این اتفاق تلنگری بود که فرصت عمر انسان و خدمتگزاری به مردم چقدر کوتاه است و باید قدردان لحظات و دقایق این توفیق ارزشمند باشیم.

 

سید محمد تقی شاهچراغی

          استاندار قم         

شناسه خبر: 25220      تعداد بازدید: 241

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران
یادداشت ها