خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/4/6 - ساعت: 8:15

معاون استاندار قم:

وضعیت پل مصلی شهر قم تا یک ماه آینده مشخص می‌شود

وضعیت پل مصلی شهر قم تا یک ماه آینده مشخص می‌شود

معاون هماهنگي امور عمراني استانداری قم گفت: با انجام کار کارشناسی، وضعیت پل مصلی شهر قم تا یک ماه آینده مشخص می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، ابراهیم معتمدی در حاشیه برگزاری جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان قم در سالن جلسات بقیه‌الله(عج) معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری در گفت‌وگویی افزود: در این جلسه جمع‌آوری ریل‌های متروکه راه‌آهن شهر قم و نیز تصمیم‌گیری درباره پل مصلی موردبحث قرار گرفت که کمیته فنی آن با توجه به تشکیل در شهرداری، جمع‌آوری این پل را تصویب کرده بود که البته ملاحظاتی داشت.
وی با اشاره به مطالعاتی که در سال‌های گذشته در این زمینه انجام‌شده است، گفت: بنا شده که بر روی این مساله یک کار کارشناسی‌تر و دقیق‌تری انجام شود که مصوب شد این کار توسط شهرداری با استفاده از مشاور طرح جامع حمل‌ونقل که در دست تصویب بوده صورت بگیرد.
معاون هماهنگي امور عمراني استانداری قم، اجرای طرح جمع‌آوری ریل‌های متروکه راه‌آهن شهر را موردتوجه قرار داد و افزود: پل مصلی برای این ریل ساخته‌شده بود که این پل چند نقطه شهری را محبوس کرده است که می‌تواند هم در فضای شهری تأثیرگذار و هم ارزش‌افزوده داشته و نیز دسترسی را راحت‌تر کند.
وی با بیان اینکه به انجام کار کارشناسی اعتقاد داریم، اضافه کرد: ازاین‌رو قرار شد که این مساله دوباره موردبررسی قرار گرفته و ظرف یک ماه آینده گزارش آن در جلسه‌های آینده اعلام شود.
بر اساس این گزارش، در این جلسه درباره موضوع‌هایی همچون ریل‌های متروکه راه‌آهن (حدفاصل مصلی قدس تا جمکران) و پل مصلی شهر قم، توسط مدیران و کارشناسان شرکت‌کننده بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.

شناسه خبر: 25212      تعداد بازدید: 223

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران
یادداشت ها