خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/2/24 - ساعت: 12:47

انجام گشت های مشترک نظارت و بازرسی از نانوایی ها

انجام گشت های مشترک نظارت و بازرسی از نانوایی ها

گشت های مشترک نظارت و بازرسی از واحد های نانوایی در استان با حضور نمایندگان دستگاه های نظارتی انجام شد .

به گزارش روابط عمومی استانداری قم ، گشت مشترک نظارت و بازرسی از نانواایی های استان امروز با حضور نمایندگان استانداری، معاون دادستان، تعزیرات حکومتی و غله جهت بازرسی از نانوایی های متخلف که گزارش آنها به سامانه 135 تعزیرات حکومتی و 124 اعلام شده بود انجام شد.
رییس تعزیرات حکومتی شهرستان قم در این ارتباط گفت: در این طرح همه روزه ازنانوایی ها و مراکز توزیع اقلام ضروری سبد خانوار بازدید می شود.
وی افزود: در بازدیدهای انجام شده امروز از 5 واحد نانوایی بازدید بعمل آمد و شکایات و تخلفات این واحدها از قبیل تعطیلی و کم فروشی بررسی و برابر قانون با آنان برخورد و مقرر گردید در صورت تکرار تخلفات، برخورد قانونی با آنها و تعطیلی واحد در دستور کار قرار بگیرد.
ریاضی افزود: بیشترین تخلفات صورت گرفته نیز در کم کاری و تعطیلی و کم فروشی بوده است.
معاون دادستان قم در این باره گفت : با هدف حمایت از حقوق مصرف کنندگان گشت های نظارتی از همه واحدهای صنفی و تولیدی به صورت ویژه و مستمر در نوبت صبح و عصر انجام می شود و دادستانی برخورد جدی و قاطع با تخلفات را در دستور کار قرار داده است .
مسلم خانی بر عزم جزم این نهاد در حمایت از حقوق شهروندان و مبارزه با تخلفات صنفی خبر داد و اظهار داشت: نظارت بر اقلام پرمصرف در سبد کالای خانوار مهمترین اولویت اجرای طرح های نظارتی است.

شناسه خبر: 24993      تعداد بازدید: 56

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها