خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/2/23 - ساعت: 17:51

بازدید سرزده معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم از نانوایی های سطح شهر

بازدید سرزده  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم از نانوایی های سطح شهر

معاون هماهنگی اقتصادی استاندار از چند واحد نانوایی در نقاط مختلف شهر قم به صورت سرزده و میدانی بازدید کرد و ضمن گفتگو با نانوایان و مشتریان از نزدیک روند فعالیت این واحدها را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، محسن امیدیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم پیش از ظهر جمعه در بازدید سرزده از نانوایی های شهری گفت: خوشبختانه استان از بابت ذخائر کالاهای اساسی از جمله آرد و نان در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارد و جای هیچ گونه کمبود و نگرانی نیست.
وی به کنترل و نظارت مستمر بر فعالیت نانوایی ها در روزهای اخیر اشاره و خاطرنشان کرد: بر اساس هماهنگی های بعمل آمده، تعدادی از نانوایی های سطح شهر موظف شده اند که بیش از ساعت کار همیشگی و تا نیمه شب اقدام به پخت نان کنند که در این زمینه جا دارد از همراهی و همکاری اتحادیه، صاحبان نانوایی و دیگر عوامل تشکر و قدردانی نمایم.
امیدیان افزود:نظارت بر وضعیت نانوایی های استان با هدف جلب رضایت مردم با جدیت در دستور کار قرار دارد و با متخلفینی که حقوق مردم را تضییع نمایند به شدت برخورد خواهد شد.
شایان ذکر است موضوع کیفیت پخت نان، سهمیه آرد، ساعت کاری، زمان تعطیلی واحدها و مسائل بهداشتی نانوایی‌ها از جمله موارد مورد ارزیابی در بازید معاون استاندار قم بودند.

شناسه خبر: 24987      تعداد بازدید: 68

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها