خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/2/22 - ساعت: 8:12

استاندار قم:

با محتکران کالاهای اساسی به شدت برخورد می شود/ همکاری مردم و اصناف جای تقدیر دارد

با محتکران کالاهای اساسی به شدت برخورد می شود/ همکاری مردم و اصناف جای تقدیر دارد

استاندار قم در بازدید از انبار ذخیره یکی از فروشگاه های بزرگ استان با تاکید بر تشدید برخورد با محتکران و اخلال گران در تامین و توزیع کالاهای اساسی، از همکاری مردم، کسبه و اصناف با دولت در عادلانه کردن نظام پرداخت یارانه ها قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمدتقی شاهچراغی عصر چهارشنبه در بازدید از انبار ذخیره یکی از فروشگاه‌های بزرگ قم در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: نظارت و کنترل در این زمینه وجود دارد و به طور حتم با محتکران و کسانی که خیر مردم را نمی‌خواهند، حتما برابر قانون با شدت بیشتر برخورد می‌شود؛ باور ما این است با توجه به بازدید امروز و آماری که داریم، هیچ محدودیتی نداریم.

وی افزود: یک تغییر نرخی قرار است اتفاق بیفتد که اعلام خواهد شد و ان شاالله با پیش بینی ها و خریدهایی که در سطح ملی شده و بخشی از آنان به استان‌ها سهمیه داده شده و در حال انتقال به استان‌هاست کار در روال معمول انجام می شود.

شاهچراغی تاکید کرد: جا دارد از فروشگاه های بزرگ، اصناف و خُرده‌فروشان که عمده آن ها کمک و همراهی کردند و به ویژه از مردم فهیم قم، سپاسگزاری کنیم.
استاندار قم ادامه داد: انتظار می رود در چند روز آینده، التهابی که بخشی از آن فضاسازی بود، برطرف شود چرا که هیچ مشکلی در تامین کالاها و مایحتاج عمومی وجود ندارد.
وی تصریح کرد: ان شاءالله همه کمک کنیم تا این کار بزرگ را که دولت سیزدهم آغاز کرده است را به سرانجام برسانیم.

 

شناسه خبر: 24981      تعداد بازدید: 111

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها