خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/2/22 - ساعت: 8:10

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم:

قاچاق عبوری بخش مهمی از کالاهای مکشوفه در قم است

قاچاق عبوری بخش مهمی از کالاهای مکشوفه در قم است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم با اشاره به آمار کشف کالای قاچاق در استان گفت: قم به عنوان محور مواصلاتی ۱۷ استان کشور، در مرکز ثقل کشف قاچاق قرار داشته و بخش زیادی از مکشوفات آن را قاچاق عبوری تشکیل می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، احمد حاجی زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم روز چهارشنبه درجلسه کمیسیون برنامه ریزی و هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز قم، بیان کرد: سازماندهی نهادهای فعال در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای مجموعه مدیریت استان از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی اهمیت مبارزه با قاچاق را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: مبارزه با قاچاق رابطه مستقیمی با حمایت از سرمایه‌گذاری و تثبیت اشتغال موجود در شهرک‌های صنعتی و واحدهای تولیدی استان دارد.
حاجی زاده با بیان اینکه، باید در برابر کالای قاچاق مکشوفه به شدیدترین شکل ممکن برخورد و نسبت به نابودی و امحای آن اقدام شود، ابراز کرد: هم اکنون به دلیل رویه جریمه صرف افراد متخلف و قاچاقچی، با عدم بازدارندگی برخوردهای نظارتی در مساله قاچاق مواجه هستیم و به همین دلیل مجموعه مدیریت استان در تلاش برای ورود قوه قضاییه به مساله قاچاق کالا برای ایجاد احساس خوف و هراس در بین قاچاقچیان است.

شناسه خبر: 24980      تعداد بازدید: 143

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها