خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/10/26 - ساعت: 22:10

همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین (س) صورت گرفت:

دیدار استاندار قم با تعدادی از مادران و همسران شهدا

دیدار استاندار قم با تعدادی از مادران و همسران شهدا

همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا، استاندار قم با تعدادی از خانواده های معظم شهدا دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم با حضور در منزل شهیدان سید رسول و سید داوود سجادی و شهید محمد شریف سروری، نسبت به مقام شامخ مادران و همسران شهدا ادای احترام کرد.
استاندار قم با اشاره به ایثار و جانفشانی شهیدان گرانقدر، تجلیل و تکریم خانواده ها و یادگاران شهدا را وظیفه ی دینی و انقلابی عموم دانست و گفت: عزت و اقتدار امروز نظام اسلامی مرهون رشادت ها و از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران می باشد.
شاهچراغی با تسلیت سالروز وفات حضرت ام البنین (س)، شخصیت ممتاز آن بانوی فداکار تاریخ اسلام را اسوه و الگوی شایسته ای برای زنان و مادران ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: مادران و همسران فداکار شهدا با درس آموزی از این بانوی بزرگ، عزیزترین افراد خود را در راه دفاع از دین و انقلاب اسلامی تقدیم کردند.
استاندار قم در این دیدارها با اهدای لوح تقدیر، از صبر، ایثار و فداکاری مادر شهیدان سید رسول و سید داوود سجادی و مادر و همسر شهید محمد شریف سروری، قدردانی کرد.

شناسه خبر: 24355      تعداد بازدید: 179

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها