خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/5/17 - ساعت: 16:30

معاون استاندار و رئیس شورای اطلاع رسانی استان :

نقش موثر اصحاب رسانه در ترغیب به حضور در انتخابات

نقش موثر اصحاب رسانه در ترغیب به حضور در انتخابات

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با اشاره به نقش موثر اصحاب رسانه در ترغیب مردم به حضور در انتخابات گفت: همان کاری که خبرنگاران در دوران دفاع مقدس برای حفظ ناموس و شرف و آرمان های نظام و انقلاب انجام دادند، امروز در این جنگ رسانه ای در حال انجام هستند.

بیژن سلیمان پور در آیین اختتامیه اولین جشنواره انتخاباتی ایران مقتدر که در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد، با اشاره به شرایط بسیار بحرانی شیوع گسترده کرونا در کشور و استان قم اظهار کرد: امروز در نخستین جلسه ستاد ملی کرونا گزارش هایی ارائه شد که بسیار نگران کننده بود.

وی با اشاره به شرایط سخت برگزاری انتخابات در کشور گفت: دشمنان نظام به دنبال هجمه و جنگ رسانه ای علیه نظام بودند و با تدارک پرهزینه به جنگ خبری ملت و نظام ما آمده بود به زعم اینکه بتواند بر زخمی بنشیند که خودش به واسطه تحریم و تخریب ها ایجاد کرده است و در این راه برخی خواسته یا ناخواسته همراه و هم صدا با دشمن شدند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با بیان اینکه مردم همواره در شرایط سخت و دشوار پای نظام و انقلاب ایستاده اند تصریح کرد: رهبر انقلاب هم با بیانی ساده و از جنس مردم بر مشکلات و ناراحتی مردم اذعان داشتند اما بحث انتخابات را از این ناراحتی به سبب نقش در سرنوشت مردم و کشور جدا نکردند و همین موجب شد بخش زیادی از مردم پای صندوق های رای حاضر شوند.

وی با اشاره به نقش موثر اصحاب رسانه در ترغیب مردم به حضور در انتخابات تصریح کرد: همان کاری که خبرنگاران در دوران دفاع مقدس برای حفظ ناموس و شرف و آرمان های نظام و انقلاب انجام دادند، امروز در این جنگ رسانه ای در حال انجام هستند.

سلیمان پور با اشاره به شرایط برگزاری انتخابات در استان قم تصریح کرد: دشمن نگاهش به قم به عنوان خاستگاه انقلاب است و به همین خاطر حساسیت انتخابات در این شهر بیش از دیگر شهرهای دیگر است.

وی با اذعان به اینکه دشمن سعی داشت کاری کند که مشارکت در قم پایین باشد گفت: با این وجود مردم شریف قم با بصیرت انقلابی حضوری پرشکوه پای صندوق های رای داشتند.

شناسه خبر: 23435      تعداد بازدید: 293

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    سه شنبه های اقتصادی استاندار قم- 16-09-1400 سه شنبه های اقتصادی استاندار قم- 16-09-1400 نشست استاندار قم با اصحاب رسانه و اعضاي خانه مطبوعات استان نشست استاندار قم با اصحاب رسانه و اعضاي خانه مطبوعات استان روزكاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 15-09-1400 روزكاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 15-09-1400 روزكاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 14-09-1400 روزكاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 14-09-1400
یادداشت ها