خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/1/24 - ساعت: 15:57

استاندار قم تاکید کرد:

ضرورت اهتمام جدی تر مدیران برای رفع موانع تولید /پشتیبانی و مانع زدائی از تولید سرلوحه تمام برنامه های مدیریت استان است

ضرورت اهتمام جدی تر مدیران برای رفع موانع تولید /پشتیبانی و مانع زدائی از تولید سرلوحه تمام برنامه های مدیریت استان است

استاندار قم بر ضرورت اهتمام جدی تر مدیران برای رفع موانع تولید تاکید کرد و گفت: پشتیبانی و مانع زدائی از تولید سرلوحه تمام برنامه های مدیریت استان است

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قم طی سخنانی ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، قرار گرفتن در سال "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: تحقق شعار سال باید به عنوان خط مشی و فصل الخطاب مورد اهتمام مدیران قرار بگیرد.

استاندار قم با اشاره به توفیقات اقتصادی استان قم در سالهای گذشته افزود: گام های موثری در راستای رونق وجهش تولید برداشته شده است که خروجی آن احیاء و توسعه ی واحدهای صنعتی در استان بوده است.

سرمست بیان کرد: جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولید و بازگشت بیش از 60 واحد به مدار تولید طی دو سال مهم ترین رویکرد مدیریت استان بوده است و خوشبختانه موفقیت های بسیار خوبی در این حوزه نصیب استان شده است .

وی گزارش دهی به مردم و اطلاع رسانی از اقدامات استان در راستای جهش تولید را ضروری دانست و گفت: تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی در زمینه ی دستاوردها و توفیقات اقتصادی دولت می تواند منجر به ایجاد فضای شور و نشاط و امیدآفرینی در بین مردم شود.

مقام عالی دولت در استان قم تداوم سیاست های اقتصادی مسئولان برای رفع موانع تولید در ماه های پایانی دولت را مورد تاکید قرار دا و بیان کرد: همواره در اختلافات بین دستگاههای دولتی و واحدهای تولیدی حامی و پشتیبان بخش تولید بوده و خواهم بود.

استاندار قم گره گشایی از مشکلات تولید و اشتغال را خط قرمز مدیریت استان برشمرد و خاطرنشان کرد: مدیران بایستی فرصت خدمت در شهر کریمه اهل بیت را قدردان باشند.

سرمست همچنین توجه به تکمیل و راه اندازی فاز های توسعه ای واحدهای تولیدی موفق را مورد اشاره قرارداد و گفت: دستگاههای دولتی باید از بخش خصوصی در این عرصه به صورت جدی حمایت کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود همراهی بیشتر بانک ها با سیاست های کلان استان مبنی بر احیاء واحدهای تولید و رونق تولید را خواستار شد و تصریح کرد: بانک ها بایستی مدیران استان را در تحقق هرچه سریعتر مصوبات جلسات ستاد یاری دهند.

مقام عالی دولت در استان قم تعیین تکلیف مناطق نمونه گردشگری استان را یکی از نیازهای مهم عنوان و خاطرنشان کرد: توسعه ی طرح های بوم گردی باید مورد توجه جدی مسئولان امر باشد.

وی با اشاره به تفاهم نامه 3000 میلیارد ریالی بین استانداری و ستاد اجرایی فرمان امام برای اجرای طرح های اشتغالزایی و رونق تولید در استان گفت: باید پیگیری های مجدانه برای عملیاتی شدن مفاد این تفاهم نامه سایر تفاهم نامه هایی که توسط دستگاههای ذیربط منعقد شده است انجام شود.

سرمست همچنین با اشاره تشکیل منظم جلسات کارگروه تسهیل و رفع وموانع تولید استان و بازدید سه شنبه های اقتصادی افزود: کارگروه تسهیل به عنوان پیشران و موتور محرک همه ی جلسات کمیته های اقتصادی است و کارگروه های زیرمجموعه باید همسو با مصوبات این ستاد حرکت کنند .

 

شناسه خبر: 22966      تعداد بازدید: 56

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    روزکاری استاندار قم- شنبه مورخ 18-02-1400 روزکاری استاندار قم- شنبه مورخ 18-02-1400 روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 16-02-1400 روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 16-02-1400 روزکاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 15-02-1400 روزکاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 15-02-1400 روزکاری استاندار قم- شنبه مورخ 11-02-1400 روزکاری استاندار قم- شنبه مورخ 11-02-1400
یادداشت ها