خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/1/18 - ساعت: 13:25

معاون استاندار :

تعطیلی نمازهای جمعه و مساجد تصمیم ملی است

تعطیلی نمازهای جمعه و مساجد تصمیم ملی است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم نیز بیان کرد: قم استانی بود که بیشترین دوره پایداری در وضعیت آبی را تجربه کرد اما با وجود تمام تدابیر شرایط کرونایی بار دیگر در قم تغییر کرد و با برگشتن ورق قم مجددا وارد وضعیت قرمز شده است.

 

بیژن سلیمانپور گفت: طولانی شدن روند مبارزه با بحران کرونا سبب شده تا مردم این بیماری را عادی بگیرند و از مبارزه با آن دلزده شوند.

به باور وی، یکی از عوامل ایجاد تعارضات در مبارزه با کرونا؛ تعدد رسانه ها و شبکه های اجتماعی است که تفاهم کلی در بین آنها در فرهنگ سازی و اطلاع رسانی وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: از شهرداری و سایر دستگاه هایی که عرصه برای تبلیغات شهری دارند درخواست داریم تا پیام های به تناسب شرایط کرونایی در شهر نصب کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم اظهار داشت: تصمیم بر تعطیلی نمازهای جمعه و محدود کردن آیین های مذهبی یک تصمیم ملی است و ما در استان قم ملزم به اجرای آن هستیم.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

شناسه خبر: 22932      تعداد بازدید: 35

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 26-01-1400 روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 26-01-1400 روزكاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 25 -01-1400 روزكاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 25 -01-1400 روز کاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 24-01-1400 روز کاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 24-01-1400 جلسه شناسایی مناطق و محلات کم برخوردار با حضور دکتر آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دکتر سلیمان پور معاون استاندار و دکتر امیرآبادی نماینده مردم شریف قم در مجلس جلسه شناسایی مناطق و محلات کم برخوردار با حضور دکتر آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دکتر سلیمان پور معاون استاندار و دکتر امیرآبادی نماینده مردم شریف قم در مجلس
یادداشت ها