خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سایت 
زمان انتشار: 1399/10/22 - ساعت: 12:52

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم تاکید کرد:

ضرورت تسریع در احداث راه دسترسی دریاچه نمک

ضرورت تسریع در احداث راه دسترسی دریاچه نمک

در دیدار با مجری طرح ایمیدرو در استان بر ضرورت تسریع در احداث راه دسترسی دریاچه نمک تاکید کرد.

در دیدار با سرمایه گذار بخش خصوصی در حوزه بهره برداری از دریاچه نمک، بر استفاده از پتانسیل های دریاچه نمک تاکید کرد.

معاون استاندار قم در دیدار با آقای دیودیده مجری طرح زیرساخت ایمیدرو با بیان اینکه بهره برداری از دریاچه نمک مستلزم احداث راه دسترسی مناسب است، اضافه کرد: سرمایه گذاران مختلف در این عرصه ورود داشته اند که عدم وجود راه دسترسی مناسب معظل اصلی جذب سرمایه گذار در این زمینه بوده است.

غضنفری به ظرفیت و توانمندی های ایمیدرو اشاره و خاطر نشان کرد: حضور این مجموعه در استان قم و احداث راه دسترسی دریاچه نمک می تواند زمینه ساز فعالیت های بیشتر در استان قم در عرصه های مختلف باشد.

همچنین آقای دیو دیده از عزم دولت برای احداث این راه دسترسی به دریاچه نمک در استان قم خبر داد . افزود: ظرفیت دریاچه نمک بی نظیر است و هم در حوزه مواد معدنی و هم در زمینه گردشگری جاذبه های زیادی برای استان قم خواهد داشت.

وی با تاکید بر آمادگی همه جانبه ایمیدرو برای همکاری و تسهیل سرمایه گذاری در استان در حوزه های مختلف از جمله مواد معدنی ، ادامه داد: یکی از سیاست های ابلاغی دولت تدبیر و امید، فعالسازی و اکتشاف معادن است که می تواند ارزش افزوده ویژه ای برای استان ها داشته باشد

 

شناسه خبر: 22548      تعداد بازدید: 35

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 25-10-99 روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 25-10-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 24-09-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 24-09-99 روزکاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 23-10-99 روزکاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 23-10-99 روز كاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 22-10-99 روز كاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 22-10-99
یادداشت ها