خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1399/10/17 - ساعت: 17:56

استاندار قم:

سخنرانی تلویزیونی مقام معظم رهبری در سالگرد قیام 19دی مردم قم

سخنرانی تلویزیونی مقام معظم رهبری در سالگرد قیام 19دی مردم قم

استاندار قم با اشاره به عدم توفیق دیدار حضوری مردم شریف قم با مقام معظم رهبری در سالگرد حماسه 19 دی به دلیل ممنوعیت تجمعات و شرایط کرونایی از سخنرانی رهبر معظم انقلاب به همین مناسبت و پخش زنده آن از صداوسیما خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دكتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه ستاد پيشگيري، هماهنگي و فرماندهي عمليات پاسخ به بحران استان قم طي سخناني ضمن گراميداشت سالروز قيام مردم قم در دی ماه سال 56 اظهار داشت : امسال متاسفانه برنامه دیدار حضوری به دلیل شرایط کرونایی امکان پذیر نیست و لیکن سخنرانی مقام معظم رهبری بصورت زنده از شبکه های سراسری صداوسیما پخش خواهد شد و مردم شریف استان مشتاقانه از بیانات معظم له بهره مند خواهند شد

استاندار قم با اشاره به وضعيت اماكن ورزشي در دوران كرونا افزود: تشديد ‌نظارت بر اين اماكن در كنار از سرگيري فعاليت هاي ورزشي بايستي مورد توجه قرار بگيرد.

وي استفاده از ماسك در ادارات دولتي را نيز ضرورت اساسی خواند و افزود: گزارشي از میزان رعايت پروتكل هاي بهداشتي در دستگاه هاي اجرايي تهيه و در جلسات آتي ارائه شود.

سرمست در بخش ديگري از سخنان خود اتخاذ تدابير لازم براي كاهش تجمعات برای اخذ مجوز تردد بين شهري را ضروري دانست و گفت: دستگاه هاي مرتبط در اين زمينه موظف به همكاري با معاونت سياسي امنيتي استانداري هستند.

وي در ادامه با تاكيد بر لزوم برنامه ریزی و آمادگی برای دوران پساکرونا گفت: براي حمايت از اقشار آسيب ديده از كرونا بايستي پيشنهادات و راهکارهای استان براي ارسال به دبيرخانه ستاد ملی كرونا آماده شوند.

سرمست همچنین بسته هاي حمايتي در نظرگرفته شده از سوي دولت براي مشاغل آسيب ديده از كرونا را مورد توجه قرار داد و تصريح كرد: بايستي اطلاع رساني لازم جهت بهره مندي گروه هاي هدف از اين بسته ها انجام شود.

استاندار قم در بخش ديگري از سخنان خود ضمن قدرداني از شرکت آب و فاضلاب و دستگاه های همکار در اجراي سریع و شایسته پروژه "تعمير و بازسازي رينگ غربي آبرساني به شهر قم" گفت: دستگاه هاي دولتي بايد با برنامه ريزي و پیوست رسانه ای مناسب طرح هاي خود را اجرا كرده و پس از اجرا، آسيب شناسي كرده و بازخوردهاي عمومي را براي اصلاح رويه ها احصاء كنند.

وي با اشاره به شرايط قطعي برق در كشور و استان قم، برگزاري منظم و موثر كارگروه هاي مديريت سوخت و هواي پاك را ضروري خواند و گفت: بايد در راستاي اصلاح الگوي مصرف، تامين پايدار برق و كاهش آلاينده هاي هوا اقدامات عملياتي انجام گیرد.

 

شناسه خبر: 22533      تعداد بازدید: 46

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    سفر معاون محترم رئیس جمهور به استان سفر معاون محترم رئیس جمهور به استان روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 25-10-99 روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 25-10-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 24-09-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 24-09-99 روزکاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 23-10-99 روزکاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 23-10-99
یادداشت ها