خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1399/10/14 - ساعت: 15:46

با حضور استاندار قم و رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه انجام شد:

رونمایی از 1600 دستگاه اکسیژن و مانومتر اهدایی مجمع خیرین سلامت استان قم/ تاکید استاندار قم بر نقش خیرین در کاهش آسیب های ناشی از شیوع کرونا /قدردانی آیت الله حسینی بوشهری از تدابیر و تلاش های اثرگذار استاندار قم در انسجام بخشی به فعالیت های خیرین در کوران مبارزه با کرونا

رونمایی از 1600 دستگاه اکسیژن و مانومتر اهدایی مجمع خیرین سلامت استان قم/ تاکید استاندار قم بر نقش خیرین در کاهش آسیب های ناشی از شیوع کرونا /قدردانی آیت الله حسینی بوشهری از تدابیر و تلاش های اثرگذار استاندار قم در انسجام بخشی به فعالیت های خیرین در کوران مبارزه با کرونا

طی مراسمی با حضور استاندار قم و رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه از 1600 دستگاه اکسیژن و و مانومتر اهدایی مجمع خیرین سلامت استان قم رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در این مراسم با بیان اینکه از آغاز شیوع کرونا در استان قم انگیزه ی خیرخواهی خیرین به کمک دولت آمد اظهار کرد: با کمک خیرین توانستیم کارگروه های مختلفی را تشکیل داده و ماموریت ها را مشخص کنیم.

وی با اشاره به عهده دار شدن پشتیبانی تجهیزات و بیمارستان ها توسط مجمع خیرین سلامت افزود: قرارگاه مردمی ستاد کرونا نیز حمایت های معیشتی را در دستور کار قرار دادند.

سرمست تشکیل کارگروهی با مشارکت تشکل های مردم نهاد برای اطلاع رسانی و ارائه ی آموزش های پیشگیرانه ادامه داد: صنعتگران و مدیران بخش خصوصی نیز در تامین بسته های اقتصادی و معیشتی کمک شایانی ارائه دادند.

استاندار قم همچنین با اشاره به تشکیل کارگروه بانوان و خانواده برای حمایت از خانواده های آسیب دیده از کرونا گفت: کارگروه جوانان هلال احمر نیز در جهت امداد و پشتیبانی گام های موثری برداشتند.

وی تشخیص درست جامعه ی هدف در راستای اعطای بسته های حمایتی را در دستور کار مسئولان دانست و تصریح کرد: تلاش کردیم تا حداکثر افراد آسیب دیده از کرونا مورد پشتیبانی قرار بگیرند.

سرمست در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به غیرقابل پیش بینی بودن وضعیت شیوع کرونا و جهش این ویروس اظهار کرد: مهمترین راهکار شناخته شده در مقابله با این ویروس رعایت دستورالعمل های بهداشتی است که امیدواریم مردم مشارکت بیشتری در این زمینه داشته باشند.

در این مراسم آیت الله حسینی بوشهری امام جمعه و رئیس جامعه مدرسین طی سخنانی با اشاره به نقش خیرین در عرصه مقابله با کرونا ضمن تقدیر از آنها از از تدابیر و تلاش های اثرگذار استاندار قم در انسجام بخشی به فعالیت های خیرین در کوران مبارزه با کرونا قدردانی کرد

 

شناسه خبر: 22523      تعداد بازدید: 50

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    سفر معاون محترم رئیس جمهور به استان سفر معاون محترم رئیس جمهور به استان روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 25-10-99 روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 25-10-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 24-09-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 24-09-99 روزکاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 23-10-99 روزکاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 23-10-99
یادداشت ها