خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سایت 
زمان انتشار: 1399/9/27 - ساعت: 17:16

در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه به ریاست استاندار قم صورت گرفت :

تصویب الحاق 560 هکتار از اراضی دولتی برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در استان/ مخالفت با تفکیک و تغییر کاربری باغ 30 متری قائم

تصویب الحاق 560 هکتار از اراضی دولتی برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در استان/ مخالفت با تفکیک و تغییر کاربری باغ 30 متری قائم

در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه به ریاست استاندار قم الحاق 560 هکتار از اراضی دولتی برای طرح اقدام ملی مسکن به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه  طي سخناني با بيان اينكه استان قم از ابتدای اجرای طرح اقدام ملی مسکن از پیشگامان این طرح بوده خاطر نشان کرد : با تصویب الحاق 560 هکتار از اراضی دولتی برای طرح ملی اقدام مسکن در استان مشکلات بوجود آمده در این طرح مرتفع خواهد شد .

سرمست با اشاره به لزوم حفاظت از فضای سبز و باغات استان گفت : مخالفت شورای برنامه ریزی و توسعه استان مخالفت با تفکیک و تغییر کاربری باغ 30 متری قائم را نشانگر عزم مدیریت استان برای احیاء و حفاظت از منابع طبیعی و باغات استان دانست

وي همچنين توسعه متوازن در همه مناطق قم را ضروري دانست و با اشاره به فقر پروژه هاي گردشگري در برخي مناطق قم تصريح كرد:‌ طرح‌های گردشگری در تمام سطح شهر قم بايستي اجرا شود.

استاندار قم در بخش ديگري از سخنان خود با تاكيد بر پژوهش محوري برنامه هاي مديران گفت: پژوهش محوری در برنامه های اجرایی مدیران باید یک اولویت اساسی باشد.

شایان ذکر است پس از پیگیری های متعدد استاندار قم از وزارت راه و شهرسازی برای احقاق حق مردم شریف استان قم مقرر شد تا شورای برنامه ریزی و توسعه استان نسبت به اختصاص اراضی مطلوب برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن اقدام نماید.

در جلسه امروز شورای برنامه ریزی و توسعه الحاق این اراضی تصویب شد که پس از اخذ مجوز شورای عالی شهرسازی کشور نسبت به اجرای فرآیند ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن ویژه متقاضیان قمی خصوصا متقاضیانی که در شهرک امیرکبیر اراک ثبت نام نموده اند اقدام خواهد شد.

این طرح الحاقی با 15 رأی موافق و 3 رأی مخالف اعضای دارای حق رأی در نشست امروز شورای برنامه ریزی و توسعه استان قم به تصویب رسید.

 

شناسه خبر: 22463      تعداد بازدید: 147

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 25-10-99 روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 25-10-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 24-09-99 روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 24-09-99 روزکاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 23-10-99 روزکاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 23-10-99 روز كاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 22-10-99 روز كاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 22-10-99
یادداشت ها