خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سایت 
زمان انتشار: 1399/8/7 - ساعت: 17:21

استاندار قم:

ضرورت توجه حداکثری به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص پرهیز از هتک حرمت مسئولان و حفظ جایگاه شخصیت ها / استمرار طرح مواسات و کمک مومنانه

ضرورت توجه حداکثری به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص پرهیز از هتک حرمت  مسئولان و حفظ جایگاه شخصیت ها / استمرار طرح مواسات و کمک مومنانه

استاندار قم بر ضرورت توجه حداکثری به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص پرهیز از هتک حرمت مسئولان و حفظ جایگاه شخصیت ها تاکید کرد.

استاندار قم بر ضرورت توجه حداکثری به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص پرهیز از هتک حرمت مسئولان و حفظ جایگاه شخصیت ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در نشست پیگیری فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث مقابله با شیوع کرونا و بهداشت و سلامت عمومی، که در حرم مطهر حضرت معصومه (س) و با حضور آیت الله سعیدی امام جمعه قم برگزار شد، با اشاره به برگزاری بیش از 60 جلسه ستاد کرونای استانی و بیش از 40 جلسه به ریاست رئیس جمهور، اظهار کرد: محور اساسی تمامی جلسات برگزار شده تعامل و هم افزایی در راستای مقابله با کرونا بوده است.

استاندار قم با اشاره به بیانات صریح و روشنگرانه اخیر مقام معظم رهبری در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، اضافه کرد: رهنمودها و محورهای روشنگرانه ایشان بسیار مهم و تأثیرگذار بوده و نقش اساسی را در مسیر مقابله با این ویروس ایفا خواهد کرد.

سرمست به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت پرهیز از هتک حرمت مسئولان و حفظ جایگاه ها اشاره و تصریح کرد: در شرایطی که ما از هر جهت تحت فشار هستیم و دشمن وحدت نظام را مورد هدف قرار داده است، توجه به این مسأله امری مهم است که همه بخش ها باید در عمل پیروی از منویات ایشان را به نمایش بگذارند.

وی بر اهمیت تداوم کمک های مؤمنانه و مواسات و همدلی در جامعه اشاره کرد و افزود: باید با استفاده از همه ظرفیت ها این طرح ها با شتاب و قوت بیشتری تداوم و استمرار داشته باشد.
استاندار قم با اشاره به رویکرد علمی فعالیت های ستاد مقابله با کرونا ادامه داد: محور تمام تصمیم گیری ها در استان نظرات کارشناسی و بهره مندی از ایده ها و نقطه نظرات متخصصان است.

سرمست همچنین رتبه برتر استان قم در رعایت شیوه نامه های بهداشتی را مورد تأکید قرار داد وگفت: همراهی مردم و رهنمود های علما و روحانیت در رسیدن به این جایگاه بسیار مؤثر بوده است.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به شکل گیری ساختار جدیدی در ستاد ملی کرونا و به ریاست وزیر کشور ابراز امیدواری کرد این ساختار به قاطعیت در تصمیم گیری ها و انسجام بیشتر فعالیت ها کمک نماید.

استاندار قم در پایان با اشاره به سیر نزولی تعداد بستری ها در قم، ابراز کرد: رفتار این ویروس بسیار پیچیده و شکننده است و با کوچکترین سهل انگاری و عادی انگاری می تواند بازگشت داشته باشد.

 

شناسه خبر: 22226      تعداد بازدید: 44

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    روز کاری استاندار قم- یکشنبه مورخ 09-09-99 روز کاری استاندار قم- یکشنبه مورخ 09-09-99 تشییع پیکر مطهر شهید دکتر فخری زاده تشییع پیکر مطهر شهید دکتر فخری زاده آئین آغاز اجراي طرح محله مبارزه با کرونا مزین به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی آئین آغاز اجراي طرح محله مبارزه با کرونا مزین به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی روز کاری استاندار قم- شنبه مورخ 08-09-99 روز کاری استاندار قم- شنبه مورخ 08-09-99
یادداشت ها