خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سایت 
زمان انتشار: 1399/8/6 - ساعت: 15:19

استاندار قم تاكيد كرد:

از ظرفيت كلينيك مشاوره اي شهرك شكوهيه براي توسعه ي واحدهاي صنعتي استفاده شود

از ظرفيت كلينيك مشاوره اي شهرك شكوهيه براي توسعه ي واحدهاي صنعتي استفاده شود

استاندار قم با تاكيد بر ضرورت كاهش فرآیند های اداري و تسريع در حل مشكلات واحدهاي صنعتي در مركز بررسي واحدهاي توليدي و طرح هاي سرمايه گذاري استان قم گفت : از ظرفيت كلينيك مشاوره اي شهرك شكوهيه براي توسعه ي واحدهاي صنعتي استفاده شود.

استاندار قم با تاكيد بر ضرورت كاهش فرآیند های اداري و تسريع در حل مشكلات واحدهاي صنعتي در مركز بررسي واحدهاي توليدي و طرح هاي سرمايه گذاري استان قم گفت : از ظرفيت كلينيك مشاوره اي شهرك شكوهيه براي توسعه ي واحدهاي صنعتي استفاده شود

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قم مراحل واگذاری زمین به بنکداران را مورد توجه قرار داد و گفت : بایستی بر اساس مصوبه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان پیگیری های لازم برای واگذاری زمین در شهرک صنعتی قم 3 انجام شود.

وی با اشاره به ضرورت جذب بخش خصوصی فعال از سایر استان ها علاوه بر سرمایه گذاران بومی خاطرنشان کرد: مدیریت استان از چنین اقدامي حمایت می کند و بخش خصوصی را بازوی مشورتی و حمایتی در راستای نیل به این هدف می داند.

سرمست در بخش ديگري از سخنان خود پیشگام بودن قم در آغاز به کار مرکز سرمایه گذاری و تولید را مورد توجه قرار داد و با تاکید بر حضور مستمر و موثر نمایندگان بخش دولتی در این مرکز گفت: بایستی هماهنگی دستگاه ها منجر به کاهش بروکراسی اداری شود.

استاندار قم در ادامه با اشاره به فعالیت کلینیک مشاوره عارضه یابی مشکلات واحدهای تولیدی مستقر در شهرک شکوهیه تصریح کرد: اين كلينيك در راستاي بروزرساني شركت ها و ارائه ي مشاوره هاي لازم در راستاي توسعه خط توليد و بازاريابي با توجه به فناوري هاي جديد نقش فعال دارند.

وی با بیان اینکه در جهان کنونی سازمان ها و صنایع باید یادگیرنده باشند و از سایر واحدهاي فعال الگوگیری کنند خاطرنشان کرد: کارآفرینان در این مرکز می توانند تحقق اين مهم را با تعامل و مشاركت با يكديگر ميسر سازند.

 

شناسه خبر: 22221      تعداد بازدید: 40

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    روز کاری استاندار قم- یکشنبه مورخ 09-09-99 روز کاری استاندار قم- یکشنبه مورخ 09-09-99 تشییع پیکر مطهر شهید دکتر فخری زاده تشییع پیکر مطهر شهید دکتر فخری زاده آئین آغاز اجراي طرح محله مبارزه با کرونا مزین به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی آئین آغاز اجراي طرح محله مبارزه با کرونا مزین به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی روز کاری استاندار قم- شنبه مورخ 08-09-99 روز کاری استاندار قم- شنبه مورخ 08-09-99
یادداشت ها