خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سایت 
زمان انتشار: 1399/8/5 - ساعت: 17:33

طی مراسمی با حضور استاندار قم صورت گرفت:

افتتاح مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری استان قم

افتتاح مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری استان قم

مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری استان قم توسط استاندار قم افتتاح شد.

مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری استان قم توسط استاندار قم افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در این مراسم با بیان اینکه مدیریت استان در عمل اعتقاد به حمایت از تولید دارد اظهار کرد: در همین راستا یک روز از هفته به صورت خاص برای حمایت از تولید و رفع موانع آن اختصاص داده شده است.

وی با اشاره به برگزاری جلسات مرتبط با پیگیری مشکلات بخش خصوصی در سایر روزهای هفته افزود: بازدیدهای میدانی از واحدهای صنعتی و تشکیل جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در محل از اتفاقات خوب استان قم بوده که نتایج مطلوبی به همراه داشته است.

سرمست همچنین با اشاره به عدم برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری به دلیل شیوع کرونا خاطرنشان کرد: هدف گذاری های برگزاری این همایش از جمله شناسایی و اعطای مجوزهای بی نام همچنان در حال پیگیری است.

وی گفت: حدود ۳۰ فرصت سرمایه گذاری آماده ی اعطا به بخش خصوصی هستند که امیدواریم این مهم هر چه سریعتر محقق شود.

استاندار قم در ادامه با اشاره به ارائه کارت ویژه ملاقات خصوصی سرمایه گذاران و کارآفرینان برتر با مدیریت استان خاطرنشان کرد: درب دفتر استاندار به روی فعالین بخش خصوصی و سرمایه گذاران باز است.

سرمست برگزاری جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با اولویت حمایت از بخش خصوصی را نیز از دیگر برنامه های مدیریت استان در سال جهش تولید دانست و تصریح کرد: همانطور که در گذشته نیز اثبات کرده ایم در عمل حامی بخش خصوصی بوده ایم.

وی همچنین با اشاره به افتتاح مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری استان قم گفت: این مرکز می تواند تسریع در رفع موانع و حل مشکلات در راستای پیگیری مسائل بخش خصوصی را میسر کند.

سرمست یکی از مشکلات در سازمان های دولتی را پاسخگویی به ارباب رجوع دانست و تصریح کرد: بایستی فراتر از چارچوب های اداری در خدمت مردم باشیم و افتتاح چنین مرکزی این پیام را با خود به دنبال دارد.

وی تصریح کرد: از سرمایه گذاران نیز انتظار داریم در راستای توسعه ی واحدهای صنعتی تجاری و شناسایی و جذب سرمایه گذاری از سایر استان ها مدیریت استان را یاری دهند.

 

شناسه خبر: 22219      تعداد بازدید: 39

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    روز کاری استاندار قم- یکشنبه مورخ 09-09-99 روز کاری استاندار قم- یکشنبه مورخ 09-09-99 تشییع پیکر مطهر شهید دکتر فخری زاده تشییع پیکر مطهر شهید دکتر فخری زاده آئین آغاز اجراي طرح محله مبارزه با کرونا مزین به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی آئین آغاز اجراي طرح محله مبارزه با کرونا مزین به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی روز کاری استاندار قم- شنبه مورخ 08-09-99 روز کاری استاندار قم- شنبه مورخ 08-09-99
یادداشت ها