خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/12/19 - ساعت: 13:0

با حضور دکتر آقامیری؛

کلنگ اردوگاه زائران کربلای ایران در خرمشهر به زمین زده شد

کلنگ اردوگاه زائران کربلای ایران در خرمشهر به زمین زده شد

مراسم کلنگ‌زنی اردوگاه زائران کربلای ایران در خرمشهر ویژه مردم قم با حضور استاندار قم برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل‌ استانداری قم، در این مراسم سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع)‌، سردار قاسم قریشی و سردار مجید سوری نیز حضور داشتند. 

این اردوگاه با مساحت یک و نیم هکتار با اعتباری بالغ‌بر ۷۵ میلیارد تومان واقع در خرمشهر توسط سپاه امام علی‌بن ابی‌طالب(ع) قم ساخته خواهد شد. 

 لازم به ذکر است استاندار قم آمادگی کمک و حمایت مدیریت استان از سپاه قم در راستای تسریع در ساخت این اردوگاه را اعلام کرد.                 خاطرنشان می‌شود؛ این اردوگاه ویژه مردم قم در ایام اربعین و کاروان‌های راهیان نور که از استان قم اعزام می‌شوند ساخته خواهد شد. 

دکتر آقامیری استاندار قم به همراه سردار موحد فرمانده سپاه استان در سفری ۲ روزه به مناطق جنوب کشور عزیمت کرده تا آخرین وضعیت کاروان‌های راهیان نور که از استان قم اعزام شده‌اند را مورد بررسی قرار دهند.

شناسه خبر: 28611      تعداد بازدید: 593

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار نوروزی دکتر سیدمحمد آقامیری به همراه مشاورین و معاونین خود با حجت‌الاسلام و المسلمین اجاق‌نژاد تولیت مسجد مقدس جمکران دیدار نوروزی دکتر سیدمحمد آقامیری به همراه مشاورین و معاونین خود با حجت‌الاسلام و المسلمین اجاق‌نژاد تولیت مسجد مقدس جمکران دکتر آقامیری در دیدار با آیت‌الله خاتمی؛  قم رتبه دوم کشور در اجرای طرح نهضت ملی مسکن را به خود اختصاص داد  دکتر آقامیری در دیدار با آیت‌الله خاتمی؛  قم رتبه دوم کشور در اجرای طرح نهضت ملی مسکن را به خود اختصاص داد  ضیافت افطاری ۱۱۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در مسجد مقدس جمکران ضیافت افطاری ۱۱۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در مسجد مقدس جمکران اولین جلسه تنظیم بازار استان 1403 اولین جلسه تنظیم بازار استان 1403
یادداشت ها