خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/6/27 - ساعت: 19:37

معاون استاندار قم:

روستاها و شهرستان‌های کم‌برخوردار خط مقدم خدمت‌رسانی هستند/مشکلات زیر ساخت شهرستان‌ها با اتحاد دستگاه‌ها حل شدنی‌ است

روستاها و شهرستان‌های کم‌برخوردار خط مقدم خدمت‌رسانی هستند/مشکلات زیر ساخت شهرستان‌ها با اتحاد دستگاه‌ها حل شدنی‌ است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم با بیان اینکه خدمت‌رسانی در نظام جمهوری اسلامی توفیقی است که نصیب مدیران شده است، گفت: مشکلاتی در حوزه زیرساخت‌ها در شهرستان‌ها و روستاها وجود دارد که با اتحاد و همکاری دستگاه‌ها حل شدنی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، احمد حاجی‌زاده امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات زیر ساخت های شهرستان های جدید تاسیس که با حضور جمعی از مدیران کل دستگاه‌های دولتی و اجرایی و فرمانداران شهرستان‌های استان قم برگزار شد، اظهار داشت: واقعیت این است که شهرستان‌هایی که تازه تاسیس شده‌اند نیازمند نگاه جدی دستگاه‌‌ها هستند.

وی افزود: متاسفانه هنوز برخی دستگاه‌های دولتی و اجرایی در این شهرستان‌ها مستقر نشده و این موضوع مشکلات و نارضایتی‌هایی را ایجاد کرده است که باید با همکاری یکدیگر آن‌ها را حل کنیم. در تلاش هستیم نیازمندی کهک و جعفرآباد را تامین کنیم تا شاهد یک شهرستان به معنای واقعی باشیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قم گفت: مسائلی که در جلسات رفع مشکلات زیرساختی شهرستان‌ها مصوب می‌شود، دبیرخانه موظف است آن‌ها را به طور جدی پیگیری کرده تا عملیاتی شود. در مقابل فرمانداران نیز باید نیازمندی‌ها و مشکلات شهرستان را از دستگاه‌ها مطالبه کنند.

حاجی‌زاده تصریح کرد: مشکلاتی که در حوزه زیرساختی وجود دارد با اتحاد و همکاری دستگاه‌ها قابل حل است، مدیریت استان نیز در راستای هماهنگی‌های لازم نظارت دقیقی روی مسائل خواهد داشت و برای فراهم‌سازی زیرساخت‌ها در کنار دستگاه‌ها خواهیم بود.

وی در پایان عنوان داشت: خدمت‌رسانی به مردم در نظام جمهوری اسلامی توفیقی است که نصیب ما مدیران شده و باید از آن به درستی استفاده کنیم تا پس از پایان خدمت افسوس نخوریم. خدمت‌رسانی به مردم همچون جهاد است و ما باید در نظر بگیریم روستاها، مناطق کم برخوردار و محروم خط مقدم خدمت‌رسانی‌ هستند که باید به آن‌ها اهتمام جدی داشت.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 27897      تعداد بازدید: 335

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان پیام استاندار قم به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان پیام استاندار قم به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان شورای تامین مسکن استان به ریاست استاندار قم شورای تامین مسکن استان به ریاست استاندار قم جلسه ساماندهی امور جوانان استان با موضوع اوقات فراغت به ریاست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری جلسه ساماندهی امور جوانان استان با موضوع اوقات فراغت به ریاست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری
یادداشت ها