خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/3/3 - ساعت: 9:48

استاندار قم تاکید کرد؛

لزوم تعیین تکلیف استفاده از آب شرب در فضای سبز

لزوم تعیین تکلیف استفاده از آب شرب در فضای سبز

استاندار قم گفت: اگر امسال مشکل استفاده از آب شرب برای فضای سبز حل نشود با استفاده از راه‌های قانونی به دنبال حل آن خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سیدمحمدتقی شاهچراغی در جلسه شورای اداری استان قم که در سالن همایش‌های باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، اظهار کرد: نمایشگاه آسمان اقتدار بضاعت و توان جوانان این مرز و بوم را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه بخش‌های مختلف باید پیشرفت‌های خود را به نمایش بگذارند، مطرح کرد: کشور در ابعاد مختلف رشد و پیشرفت داشته است که باید مورد بازدید جوانان و نوجوانان قرار بگیرد.

استاندار قم با بیان اینکه در فصل تابستان مدیریت مصرف آب و برق ضروری است، عنوان کرد: به دلیل کم‌کاری‌های گذشته دچار کمبودهایی در زمینه آب و برق هستیم که با مدیریت مصرف باید از این شرایط عبور کنیم.

وی با اشاره به اینکه استفاده فضای سبز از آب شرب و پساب باید تعیین و تکلیف شود، خاطرنشان کرد: اگر امسال این مشکل حل نشود با استفاده از راه‌های قانونی به دنبال حل آن خواهیم بود.

شاهچراغی با بیان اینکه اگر یک متر مکعب در مصرف آب شرب صرفه‌جویی داشته باشیم به نفع مردم قم است، تصریح کرد: بخش صنعت و کشاورزی باید با گفتمان و صحبت توجیه شوند و صرفا به ابلاغیه اکتفا نکرد.

وی با اشاره به اینکه باتوجه به اینکه برای اعتبارات تملک تا تاریخ 30 شهریورماه فرصت است، یادآور شد: در استفاده این اعتبارات باید دقت لازم به خرج داده شود و با برنامه‌ریزی مناسب به دنبال تحقق این موضوع باشیم. 

انتهای پیام

شناسه خبر: 27180      تعداد بازدید: 140

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها