خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/6/30 - ساعت: 13:2

معاون استاندار قم:

لزوم توجه به امنیت غذایی استان قم به علت شرایط خاص و ویژه آن/اهمیت افزایش نظارت‌های میدانی

لزوم توجه به امنیت غذایی استان قم به علت شرایط خاص و ویژه آن/اهمیت افزایش نظارت‌های میدانی

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، احمد حاجی‌زاده در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان قم که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت برگزاری این جلسات اظهار کرد: سلامت مردم یک موضوع مهم بوده که باید به این جلسات توجه شود.

وی با بیان اینکه در استان قم شرایط ویژه و خاصی وجود دارد، مطرح کرد: حضور تعداد بالای اتباع در استان و حضور سالانه بیش از 20 میلیون زائر در قم ازجمله ویژگی‌های خاص این استان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم با اشاره به اینکه به همین منظور اصلاً نباید از موضوع سلامت غفلت کنیم، عنوان کرد: باید در کنار ارائه گزارش‌ها، تیم‌های بازرسی میدانی فعالیت‌های مستمری را داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه باید مصوبات حتماً تحقق پیدا کنند، خاطرنشان کرد: اگر این اتفاق رقم نخورد شاهد رفع مشکلات مردم نخواهیم بود.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25812      تعداد بازدید: 423

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر با استاندار قم دیدار مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر با استاندار قم مراسم واگذاری 500 قطعه زمین در غالب طرح جوانی جمعیت مراسم واگذاری 500 قطعه زمین در غالب طرح جوانی جمعیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همایش نقش زنان در دفاع مقدس همایش نقش زنان در دفاع مقدس
یادداشت ها