خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/13 - ساعت: 15:5

مدیرکل مدیریت بحران استان قم:

سیل ۱۰۲ میلیارد تومان خسارت به قم وارد کرد/بسیاری از کشاورزان خسارت‌ دیده قم فاقد پوشش بیمه‌ای بودند

سیل ۱۰۲ میلیارد تومان خسارت به قم وارد کرد/بسیاری از کشاورزان خسارت‌ دیده قم فاقد پوشش بیمه‌ای بودند

مدیرکل مدیریت بحران استان قم گفت: سیل اخیر در قم در مجموع ۱۰۲ میلیارد تومان خسارت به باغات، منازل روستایی و زیرساخت‌ها وارد کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، محسن اروجی امروز در جلسه شورای اداری استان، بیان کرد: بارندگی‌های روزهای گذشته در قم در ۶ روستای بخش مرکزی سبب خسارت‌های به برخی منازل و همچنین زیرساخت‌های مانند برق، آب و گاز شد.

وی ادامه داد: با همکاری دستگاه‌های حمایتی و ورود سریع دستگاه‌های خدمات رسان و فعالیت گروه‌های جهادی سبب شد تا وضعیت سیل‌زدگان قم در کمترین زمان مدیریت شود.

مدیرکل مدیریت بحران قم، عنوان کرد: سیل اخیر در قم در اوروجی ادامه داد: به دلیل اطلاع‌رسانی سریع و همکاری مطلوب رسانه‌ها حوادث اخیر سیل در قم حتی یک مصدوم نیز برجا نگذاشت.

وی بیمه نبودن کشاورزان از مشکلات اساسی قم در مدیریت حوادث طبیعی و غیرطبیعی دانست و گفت: بسیاری از کشاورزان خسارت‌دیده قم فاقد پوشش بیمه‌ای هستند.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25436      تعداد بازدید: 44

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران
یادداشت ها