خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/4/3 - ساعت: 13:0

بازدید معاون استاندار قم از پلیس راهور استان/تقدیر از خدمات پلیس در برگزاری مراسمات مختلف

بازدید معاون استاندار قم از پلیس راهور استان/تقدیر از خدمات پلیس در برگزاری مراسمات مختلف

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم از آخرین وضعیت ترافیکی استان و فعالیت‌های پلیس راهور استان قم بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، احمد حاجی‌زاده امروز با حضور در ساختمان مرکزی پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم، از بخش‌های مختلف این پلیس تخصصی بازدید کرد.
وی ضمن تقدیر از عملکرد پلیس راهور گفت: عملکرد شایسته مأموران این مرکز در شرایط سخت قابل‌تقدیر است،‌ چراکه خدمت به زائران استان برای تردد هر چه آسان‌تر و دسترسی به اماکن مذهبی اولویت اصلی آن‌هاست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم افزود: با توجه به حساسیت استان در مراسمات، قطعاً بار مسئولیت زیادی بر دوش مأموران راهنمایی و رانندگی استان است و این بخش در بسیاری از موارد در معرض قضاوت قرار می‌گیرد.
سرهنگ غلامرضا صدفی نیز در این بازدید گزارشی از عملکرد مأموران راهور استان در برنامه اجتماع خانوادگی (سلام فرمانده) جمکران ارائه کرد.

شناسه خبر: 25199      تعداد بازدید: 162

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران
یادداشت ها